lekarz Bogdan Ząbeklekarz Bogdan Ząbek - zdjęcie profilowe

lekarz Bogdan Ząbek

Pediatra

Wizyty w gabinecie prywatnym w Buczkowicach,po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

Moja ocena może nie być obiektywna, ponieważ UWIELBIAM DOKTORA ZĄBKA!!! To najwspanialszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia! Mam do Niego bezgraniczne zaufanie jako rodzic, a to dla mnie najważniejsze! Oczywiście nie stało się to bez przyczyny - DOKTOR NIE ZAWIÓDŁ MNIE OD 12 LAT! Podchodzi do każdego małego pacjenta jak troskliwy ojciec! Pierwszy raz trafiłam na Pana Doktora kiedy mój (wtedy) 5-letni synek został przywieziony przez karetkę pogotowia do szpitala pediatrycznego z problemami oddechowymi (objawy - duszność, przyspieszona akcja serca wskazywały na zaburzenia pracy serca). Każdy może wyobrazić sobie co w takiej chwili przeżywają rodzice - wszechogarniający strach! Na szczęście dla mojego syna i dla nas - rodziców dyżur nocny (wszystko działo się późnym wieczorem) miał DOKTOR ZĄBEK. Byliśmy zaskoczeni, że znalazł się lekarz, który prócz profesjonalnego, spokojnego podejścia do dziecka i do nas, wykazał się niespotykaną dokładnością i dociekliwością - robiąc wywiad zapytał o wszystko, by jak najwięcej się dowiedzieć - żaden lekarz ani wcześniej ani później nie zrobił na mnie tak wspaniałego wrażenia!!! Z czasem okazało się, że moja pierwsza opinia o Panu Doktorze była jak najbardziej słuszna! Jesteśmy pacjentami Doktora od ponad 12 lat - cała moja rodzina - synowie szczególnie: starszy (17) i młodszy (8) od urodzenia prowadzony jest przez Pana Doktora. Przeszliśmy przez wiele - zaczynając od zwykłych przypadłości wieku dziecięcego, grypy, anginy, wirusów jelitowo-żołądkowych, alergii, kończąc na astmie oskrzelowej, niskorosłości (w pewnym etapie rozwojowym). Ze wszystkiego wyszliśmy DZIĘKI DOKTOROWI obronną ręką! Aktualnie z racji wykonywanego zawodu i prowadzenia działalności na terenie Bielska mam kontakt z rodzicami niemowlaczków i małych dzieci - wszystkim POLECAM DOKTORA ZĄBKA, bo to najlepszy pediatra w Bielsku i najwspanialszy człowiek. Jedyny powód do niezadowolenia to taki, że DOKTOR ZĄBEK NIE MA KLONA ;)) - szkoda - wtedy wszyscy byliby w pełni zadowoleni - (JAM również), a Doktor żyłby zawodowo w mniejszym szaleństwie :). Życzę mu wielu sił, zdrowia i żeby się NIE ZMIENIAŁ!

Lekarz godny polecenia To to mało powiedziane że godny polecenia Specjalista pod karz dym słowa znaczeniu. Podejście do dziecka jak do swojego własnego. Przebada od stóp do głów i nie ma miejsca na kilka diagnoz. Zanim podejmie diagnozę przeprowadza wywiad od A do Z. Polecam lekarza o takim sercu i umiejętności jak doktor Ząbek i oczywiście nie zapomnijmy o pielęgniarce Ani i Uli którym możemy zawdzięczać dopilnowanie terminów szczepień i podejście do małych i dużych pacjentów.A to wszystko działa poprawnie i należycie w Szpitalu Pod Bukami. Polecam godnie, a pamiętajcie ...

Lekarz godny polecenia To to mało powiedziane że godny polecenia
Specjalista pod karz dym słowa znaczeniu.
Polecam lekarza o takim sercu i umiejętności jak doktor
Polecam godnie, a pamiętajcie zawsze można zmienić lekarza i pielęgniarkę , jeśli nie będzie odpowiadało.

Doktor jest jednym z wielu lekarzy, którzy wykonują swój zawód z powołania! Bardzo dobrze tłumaczy chorobę dziecka i jej sposób leczenia a ponadto jest osobą inteligentną godną POLECENIA!!!

na prawdę dobry lekarz rodzinny, wykształcony, ma kilka specjalizacji, m.in. diabetolog, przy cukrzycy ciążowej wypisywał mi recepty na paski do glukometru. Kiedy chodzę do niego z dzieckiem zawsze jest miły, rozmawia z dzieckiem i zawsze przepisuje lekarstwa które szybko go wyleczą. Jedyny minus to miejsce pracy- euromedica - żeby się do niego dostać trzeba się zapisać dzień lub dwa wcześniej, a co jak dziecko się obudzi rano chore? czekać dwa dni na wizytę? albo przyjść z dzieckiem bez wcześniejszej rejestracji i się zastanawiać czy lekarz przyjmie czy nie??? Wiem że ten lekarz ma bardzo dużo pacjentów ale chyba jak się zadzwoni z samego rana to powinna być możliwość przyjęcia w tym samym dniu...

Mam troje dzieci i nie wyobrażam sobie żeby żeby leczył je inny lekarz. Wbrew niektórym opiniom nie mam problemu z kontaktem, na sms-a zawsze odpisał, nie mówię że błyskawicznie ale zawsze doczekałam się na odpowiedź lub tel. z Jego strony, a że nie zawsze odbierze telefon?... no cóż, czy każdy z nas może sobie pozwolić na ciągłe odbieranie telefonów w pracy?... Jest bardzo dobrym fachowcem nie tylko dzieci. Ja również chodzę do niego i po wielu latach szukania u różnych lekarzy, to on po szczegółowym wywiadzie zdiagnozował u mnie banalną wręcz chorobę. Nie będę się dalej rozpisywać po prostu POLECAM!!!

Bardzo dobry lekarz z doskonałym wyczuciem podchodzi do dzieci ,jego profesjonalizm samo świadczy to że ciężko się do niego dostać na wizyty. można by wiele napisać doskonałych przykładów jego profesjonalizmu i odejścia do maluchów. Nic więcej dodać tylko w 100% polecam.

Najlepszy pediatra jakiego znam! Lekarz, który podszedł do mojego wcześniaka z odpowiednim nastawieniem i wiedzą. Fantastyczny specjalista, który nie panikuje i nie przepisuje leków na wyrost. Zawsze spokojnie zbada dziecko, przeprowadzi wywiad i nie rzuca diagnoz od tak. Dużo mówi, ale jak dla mnie to jest na plus - dzięki temu wiem więcej o stanie mojego dziecka. Takich lekarzy powinno być więcej!!! A przede wszystkim dr Ząbek to (jak powiedziała położna, która mi go poleciła) "człowiek dusza"! :)

Wspanialy pediatra i cudowny czlowiek. Zawsze cierpliwy i życzliwy. Stawia trafne diagnozy. Syn za nim przepada. Szkoda , że takich lekarzy jak p. Ząbek jest co raz mniej. Widac, ze to lekarz z POWOŁANIA, bo jak inaczej tlumaczyc to ze pracuje w przychodni, ktora zaczyna miec opinie najgorszej w naszym miescie. Po prostu on tam jest dla dzieci !!!!! Na pewno pozostanie juz ostatnim pediatra mojego dziecka.

Widac, ze to lekarz z POWOŁANIA, bo jak inaczej tlumaczyc to ze

cudowny człowiek, nie kazdy wie ze pan doktor ma specjalizacje lekarza rodzinnego ,dlatego na wizyty chodze i ja i moje dzieci. najlepszy internista jakiego znam:) chodź moze nie powinnam go tak chwalic bo jeszcze ciezej będzie się nam do niego dostać.:)POZDRAWIAM

mam troje dzieci wiec do pediatrów sie juz sporo nabiegałam a tego lekarza polecam w 100%,naprawdę załować należy tylko tego że nie da sie go sklonować.Uwielbiaja go dzieci i rodzice.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bielsko-Biała"?

Mickiewicza 23

Prywatny Gabinet Pediatryczny
ul. Wczasowa 22, 43-300 Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
Szpital Pediatryczny