lekarz Bogdan Ząbeklekarz Bogdan Ząbek - zdjęcie profilowe

lekarz Bogdan Ząbek

Wizyty w gabinecie prywatnym w Buczkowicach,po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

Świetny lekarz. Profesjonalny, miły, świetne podejście do dziecka. Bardzo dobry fachowiec. Lekarz z powołania. Bardzo polecamy!

Doktor jest jednym z wielu lekarzy, którzy wykonują swój zawód z powołania! Bardzo dobrze tłumaczy chorobę dziecka i jej sposób leczenia a ponadto jest osobą inteligentną godną POLECENIA!!!

Lekarz godny polecenia To to mało powiedziane że godny polecenia Specjalista pod karz dym słowa znaczeniu. Podejście do dziecka jak do swojego własnego. Przebada od stóp do głów i nie ma miejsca na kilka diagnoz. Zanim podejmie diagnozę przeprowadza wywiad od A do Z. Polecam lekarza o takim sercu i umiejętności jak doktor Ząbek i oczywiście nie zapomnijmy o pielęgniarce Ani i Uli którym możemy zawdzięczać dopilnowanie terminów szczepień i podejście do małych i dużych pacjentów.A to wszystko działa poprawnie i należycie w Szpitalu Pod Bukami. Polecam godnie, a pamiętajcie ...

Lekarz godny polecenia To to mało powiedziane że godny polecenia
Specjalista pod karz dym słowa znaczeniu.
Polecam lekarza o takim sercu i umiejętności jak doktor
Polecam godnie, a pamiętajcie zawsze można zmienić lekarza i pielęgniarkę , jeśli nie będzie odpowiadało.

Bardzo dobry lekarz z doskonałym wyczuciem podchodzi do dzieci ,jego profesjonalizm samo świadczy to że ciężko się do niego dostać na wizyty. można by wiele napisać doskonałych przykładów jego profesjonalizmu i odejścia do maluchów. Nic więcej dodać tylko w 100% polecam.

Najlepszy lekarz na świecie!! Świetny diagnosta, wspaniałe podejście do ludzi. Dusza, nie człowiek. Nie ma drugiego takiego lekarza... Pozdrawiamy NASZEGO dr. Ząbka;)

Bardzo dobry pediatra z nowoczesnym podejściem.

Bardzo dobry pediatra z nowoczesnym podejściem.

Świetny lekarz! Bardzo dobre podejście do dzieci (i do rodziców). Nie wali antybiotyków "na odpieprz się" tylko szuka alternatywnych rozwiązań. Zdecydowanie najlepszy pediatra. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

cudowny człowiek, nie kazdy wie ze pan doktor ma specjalizacje lekarza rodzinnego ,dlatego na wizyty chodze i ja i moje dzieci. najlepszy internista jakiego znam:) chodź moze nie powinnam go tak chwalic bo jeszcze ciezej będzie się nam do niego dostać.:)POZDRAWIAM

W każdym przypadku zachowuje spokój,doradza ,kieruje do szpitala tych co rzeczywiście tego wymagają,a przede wszystkim znakomicie podchodzi do małych pacjentów,którzy go bardzo lubią /duzi zresztą też/.

Mam troje dzieci i nie wyobrażam sobie żeby żeby leczył je inny lekarz. Wbrew niektórym opiniom nie mam problemu z kontaktem, na sms-a zawsze odpisał, nie mówię że błyskawicznie ale zawsze doczekałam się na odpowiedź lub tel. z Jego strony, a że nie zawsze odbierze telefon?... no cóż, czy każdy z nas może sobie pozwolić na ciągłe odbieranie telefonów w pracy?... Jest bardzo dobrym fachowcem nie tylko dzieci. Ja również chodzę do niego i po wielu latach szukania u różnych lekarzy, to on po szczegółowym wywiadzie zdiagnozował u mnie banalną wręcz chorobę. Nie będę się dalej rozpisywać po prostu POLECAM!!!