lekarz Bogdan Zalewski

Naprawdę bardzo dobry lekarz lepszego polecam każdej pani miły i bardzo troskliwy o swoją pacjentkę :)

Owszem, jest baaaardzo specyficznym człowiekiem, aczkolwiek to mnie raczej bawi, niż zniechęca. Ciekawy człowiek. Jedyny wielki minus dostał ode mnie, gdy słyszałam jak krzyczał na swoją podwładną przy pacjencie (co mnie do niego zdecydowanie zraziło). Tak, ona zawiniła, ale jego podejście mnie dosłownie zabiło. Jako do specjalisty nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Korzystam z wizyt w ramach NFZ i zawsze wszystko było w porządku, spokojnie. Nie było przypadku jakiegoś pośpiechu, wyganiania, bo to za darmo. Aż się zdziwiłam pod tym względem, bo naprawdę rzeczowo podszedł do sprawy. W stosunku do mnie zawsze był uprzejmy, chociaż ma specyficzne poczucie humoru (ale ja również, więc nie przeszkadzało mi to).

Ogólnie - polecam. :)

NAPRAWDĘ NIE POLECAM. Dzięki temu panu już od ośmiu lat walczę z chorobą i wyjść z niej nie mogę. Chociaż mówiłam że mnie boli, miałam krwotoki nie chciał mnie skierować na żadne badania,a jak w końcu sama je zrobiłam (co niestety kosztowało mnie ponad 200 zł - jednorazowo), to jak zobaczył wyniki, złapał się za głowę i zapytał "gdzie Pani do tej pory była" - odpowiedziałam mu "u Pana,Panie doktorze", to aby zatuszować swój błąd od razu skierował mnie do kliniki na operację (wtedy jeszcze laparoskopię w Miedźnej robili wyłącznie prywatnie). Do dnia dzisiejszego przeszłam już dwie operacje, jestem w ciągłym leczeniu. Naprawdę, wszystkie kobiety przestrzegam przed tym konowałem, oszustem i kanciarzem - naciągnie na pieniądze,a wyleczyć i tak nie wyleczy.

Dr Zalewski jest owszem dobry i miły jak nie ma komplikacji o ile takie wystąpią doktor zmienia swoje postępowanie wobec pacjentki. niestety poczułam to na własnej skórze. przyjmuje szybko odpowiada na pytanie byle jak by przyjąc jak najwięcej pacjentek.

uczęszczam do dr. już z drugą ciążą i nie mam zastrzeżeń

uczęszczam do dr. już z drugą ciążą i nie mam zastrzeżeń

Miły, uśmiechnięty choć jego wygląd ma wiele do życzenia

Miły, uśmiechnięty choć jego wygląd ma wiele do życzenia

Doktor Zalewski jest naciągaczem i oszustem!!!!!Potrafi zażądać od pacjenta ponad 100 zł za to że przyszedł odebrać wynik! Materiał do badań przechowuję przez dłuższy czas u siebie po czym wysyła do laboratorium jednak wtedy jest on już niezdatny do zbadania. Pracuję w klinice w Miedźnej i podejmuję się tam wykonania szeregu badań o jakich nie ma zielonego pojęcia. Moja ciocia robiła wycinek, nie dał jej znieczulenia (moim zdaniem jest to chore)a po tym jak się wycierpiała przyszedł wynik z laboratorium że nie udało się zanalizować materiału gdyż pobrano go zbyt mało!!!!!!Ponadto istnieje podejrzenie iż właśnie w tej klinice ciocia zaraziła się gromkowcem złocistym, który jest bardzo ciężki do wyleczenia.Odradzam wizytę i uważam że ktoś z Izby Lekarskiej powinien zainteresować się tym człowiekiem i jego praktykami bo zamiast pomagać tylko szkodzi pacjentom!!!!

Wspaniały człowiek. Dobry fachowiec. Polecam każdemu.

Wspaniały człowiek. Dobry fachowiec. Polecam każdemu.

naciągacz, czy jest fachowcem w ginekologii nie wiem bo nie miał czasu dla mnie ,żeby mnie o tym przekonać. za 5 minut 100 zł to lekka przesada, czułam się jakbym była kolejną głupią krową do dojenia-Panie Zalewski Urząd Skarbowy powinien się wziąć za Pana , no i gdzie etyka lekarska

Skoro nie pasuje wam płacić to można na NFZ. Ja jestem bardzo zadowolona!!! Jako nieliczna przychodnia maiłam zamrażanie nadżerki za darmo, a jak szukałam gdzie indziej to 200zł. Polecam tego lekarza, owszem ma specyficzne poczucie humoru ale jako lekarz jest bardzo przystępny.

Skoro nie pasuje wam płacić to można na NFZ.