lekarz Bogdan Zalewski

gorąco wszystkim polecam,bez wątpienia najleprzy lekarz.

gorąco wszystkim polecam,bez wątpienia najleprzy lekarz.

jestem zadowolona z Dr.Zalewskiego dlatego że żaden z innych lekarzy do ktorych chodziłam nie stwierdził choroby doktor mi pomógł jestem po laparoskopii i na dodatek bede miała dziecko Dziękuje dr.Zalewskiemu bo dzieki niemu jestem zdrowa

lubicie stukac sie z ginekologiem polecam zalewskiego a w szczegolnosci mlodym pania!!!A zonie pana zalewskiego niezmiernie wspolczuje!!!

Chodzilam do wielu ginekologow zanim trafilam na niego. Tylko on profesjonalnie podszedl do sprawy i mi pomogl. Poza tym bardzo sympatyczny i dowcipny czlowiek. Polecam!

Miły i uprzejmy. Ale nic poza tym, kasuje słono a jak wynikły problemy to umywa ręce. Nie polecam

Trzeba uważać za jakie badania się płaci, doktor lubi pobierać opłatę za badania które są finansowane przez NFZ, w dodatku nie wystawia pokwitowania. Z uśmiechem na twarzy potrafi szybko splawić pacjenta, bo liczy się przecież ilość przyjętych osób.

bylam poddana laparoskopii ktora wykonal dr.Zalewski jest to fantastyczny człowiek,mily ,kompetentny.naprawde moge polecik KAZDEJ kobiecie.TAKICH LEKARZY TO W DZISIEJSZYCH CZASAH TO ZE SWIECZKĄ SZUKAC !!! dziekuje Panie Doktorze.

Lekarz godny polecenia każdej kobiecie. Zawsze miły, uśmiechnięty. W czasie ciąży jeździłam na prywatne wizyty do Jawiszowic, ale teraz jeżdżę do Kęt gdzie przyjmuje na Kasę Chorych. Wizyta w Kętach niczym się nie różni od prywatnej a jest bezpłatna. Do tego zawsze miła i fachowa obsługa w rejestracji. Naprawdę polecam.

Najlepszy ginelolog jakiego miałam okazję poznać!Kompetentny i wzbudza zaufanie

Najlepszy ginelolog jakiego miałam okazję poznać!Kompetentny i wzbudza zaufanie

Ceny wizyty różne 80,100 nie wiem od czego zależne...cóż w końcu prywatny lekarz