lekarz Bogna Cierpicka

Okulista

3,9
3,6
3,5

Godna polecenia, bardzo dobry specjalista z dziedziny okulistyki. W moim przypadku rozpoznała schorzenie o którym inni okuliści nawet nie wspomnieli. Bardzo miła i kompetentna.

Absolutnie nie polecam korzystania z usług p. doktor. Początkowo miła i staranna, z czasem ograniczała się tylko do wypisywania recept. Na koniec zażądała kasy za wypisanie recepty i zaświadczenia do lekarza POZ mimo iż leczyłam się u niej w ramach NFZ.

Pani Doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu mimo wizyty na NFZ. Mimo że nie jest kardiologiem tylko okulistą, po badaniu dna oka wykryła mi nadciśnienie! Później po wizycie u kardiologa potwierdziło się to w 100%! Polecam gorąco

Bardzo miła i dociekliwa. W przeciwieństwie do innych lekarzy, którzy często przewidują 10 min na pacjenta, potrafi poświęcić nawet godzinę jednej osobie! W moim przypadku b. trafna diagnoza.

Zdecydowanie polecam! Bardzo dokładny i kompetentny specjalista.

Zdecydowanie polecam! Bardzo dokładny i kompetentny specjalista.

Długie oczekiwanie na wizytę, długie badanie i brak umiejętności rozpoznania. Lekarka stwierdziła, że już nie potrafi sobie poradzić i poleciła poszukać sobie innego lekarza.

Świetny, bardzo kompetentny specjalista.

Świetny, bardzo kompetentny specjalista.

Na godz. umówiona wizyta,czekałem w poczekalni 70 min. Po wizycie która była uzależniona ,ile chcę zapłacić,wyszedłem z receptą na okulary które kompletnie były źle dobrane . Dopiero po wizycie u następnego okulisty (i ponownym zapłaceniu)mam okulary i normalnie mogę funkcjonować.