Bogna  ListewnikBogna  Listewnik - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

Bogna Listewnik

Fizjoterapeuta

Zajmuję się rehabilitacją, masażem i leczeniem naturalnym. Ukończyłam studia o kierunku Fizjoterapia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Mając w rękach ...

Mając w rękach metody zarówno klasycznej fizjoterapii jak i te poznane na kursach, widzę że doskonale się one uzupełniają. Pracuję głównie na tkance łącznej czyli na powięzii, metody które wykorzystuję to:

- Terapia Czaszkowo- Krzyżowa

- Masaż leczniczy, Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe

- Reiki i Ilahinor

- Terapia manualna, Osteopatyczne techniki funkcjonalne

- Masaż głęboki brzucha, Osteopatia wisceralna

- Masaż liftingujący twarzy

- Reefleksologia stóp

klapa ...... i kicha ........jestem niezadowolony, przereklamowane to i już...... Przykre i koniec z tym bajerem

najwspanialsza fizjoterapeutka-pelen profesjonalizm, boli bo ma bolec i musi,,,ale ile pozniej ulgi,,,

Metoda masażu, którą stosuje pani Bogna Listewnik, to doskonały relaks nawet dla osób które nie mają żadnych fizycznych dolegliwości. Odprężenie i wypoczynek w miłej atmosferze gwarantowane. Szczerze polecam.

Bez wyraźnego powodu przy niektórych ruchach zaczął mnie boleć prawy bark. Myślałem, że to przejdzie, ale z czasem się ból i ograniczenie ruchów pogłębiały się. Zacząłem mieć problemy z bólem w czasie snu, mogłem spać tylko na jednym boku. Już po pierwszym (długim) zabiegu p. Bogny poczułem olbrzymią poprawę, ból zmalał o 70%, zakres ruchomości barku zwiększył się. P. Bogna opracowała dla mnie zestaw prostych ćwiczeń, które sam robię codziennie. Z każdym dniem czuję się lepiej, ograniczenia ruchu są już niewielkie i jestem przekonany, że wszystko idzie w dobrym kierunku. ...

DZIĘKUJĘ!!!

Byłem u tej Pani wielokrotnie i za każdym razem byłem zadowolony z zabiegu. Znajomość różnych technik masażu czyni wizytę wyjątkową. Jeden z najlepszych masaży jakie miałem pod względem techniki i oryginalności. Miałem pewne problemy z kolanami, jednak wizyty u Pani Bogny sprawiły, że kłopoty ustąpiły. Poza tym miłe nastawienie do klienta oraz klimatyczne pomieszczenie. Oczywiście, z czystym sumieniem, polecam.

Poszukiwałem bardzo specjalistycznego masażu, który został wymieniony w książce, którą czytałem. W ten sposób trafiłem do Bogny Listewnik. Okazało się, że właśnie ten masaż jest strzałem w dziesiątkę w mojej sytuacji. Od tego czasu minęło już sporo czasu i zapomniałem o moich dolegliwościach, ale jeszcze od czasu do czasu uczęszczam na masaż. Choć teraz to już chyba głównie dla przyjemności i zrelaksowania się. Dziękuję za dodatkowy czas, nieśpieszną atmosferę, rozmowy przy herbatce i wspaniałą atmosferę!

Moje kłopoty z kręgami szyjnymi zaczęły się 3 lata temu. Specjalistyczna leczenie nie dawało efektów. Koleżanka podesłała mi namiar na Panią Bognę i tak zaczęło się profesjonalne i rzetelne rehabilitacja. Praca indywidualna z moimi schorzeniami i poświęcenie uwagi nad faktycznym problem. Teraz funkcjonuje bez bólu. Na początku tego roku dodatkowo skręciłam staw skokowy, lekarz stwierdził, że mam poddać się operacji. Pani Bogna zajęła się moją nogą - operacji nie będzie. Szczerze polecam rehabilitację u Pani Bogny.

Mila atmosfera w gabinecie, dobry dojazd. Pani Bogna poświęca dużo czasu i uwagi na pacjenta. Bardzo mi pomogła.