dr n. med. Bogna Patelska-Wytyk

Mam pełne zaufanie do kompetencji Pani Doktor Patelskiej. Bardzo duża staranność w trakcie przeprowadzania badań, gabinet wyposażony w różnorodną aparaturę więc wszystkie badania w jednym miejscu i często w trakcie jednej wizyty. Wysoka kultura osobista i serdeczny stosunek do pacjenta. Zdecydowanie polecam.

Mam pełne zaufanie do kompetencji Pani Doktor Patelskiej.
Wysoka kultura osobista i serdeczny stosunek do pacjenta.
Zdecydowanie polecam.

Godny zaufania lekarz o ludzkim podejściu do pacjenta. Wspaniały człowiek. Nie powinienem polecać gdyż dla mnie zabraknie czasu.

Godny zaufania lekarz o ludzkim podejściu do pacjenta. Wspaniały człowiek.
Nie powinienem polecać gdyż dla mnie zabraknie czasu.

Bardzo polecam Panią doktor. Potrafi w niesamowity sposób skrócić dystans lekarz-pacjent. Wizyta jest bardzo przyjemna, bo Pani doktor jest niezwykle sympatyczna. Odpowiada, tłumaczy i słucha. Budzi zaufanie i sympatię. Serdecznie polecam.

Bardzo dobry okulista. Pomaga skutecznie, nawet w czasach "zarazy", w niedzielę, na odległość poprzez wywiad i obserwację zdjęć chorego. Bardzo jestem jej wdzięczna.

Najlepsze okulary, jakie miałem w życiu, zawdzięczam Pani Doktor, po raz pierwszy (po 40 latach krótkowzroczności) widzę w okularach jak zdrowy człowiek.

Pani doktor prowadzi moją mamę-leczenie zacmy z jaskrą, bardzo kompetentna,tłumaczy w jasny sposób postępowanie, kolejne kroki leczenia przy tym bardzo uprzejma. Mama wreszcie po wielu latach widzi dobrze jest po obustronnym zabiegu ma zaćmę, a Pani doktor jako pierwsza stwierdziła u mamy jaskrę, mimo ze nie jest pierwszy okulustą do ktorego trafila, jako jedyna wykonała badanie cisninia śródgalkowego. Polecam!

Polecam!

kilka lat temu trafilam do pani doktor i prawde mowiac bylam zdziwiona ze tak zostalam przyjeta super lekarka ibardzo mila wszystko wytumaczy

Bardzo miły lekarz, wzbudza zaufanie, poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Polecam

Polecam

Lekarz z powołania. Budzi zaufanie. Oprócz wiedzy posiada rzadko spotykany wśród lekarzy dystans do siebie. Czapka z głowy. ZG.

ZG.

Polecam pacjentom Panią Doktor.Jest bardzo miła i poświęca pacjentowi dużo czasu.Już podczas pierwszej rozmowy przez telefon Pani Doktor wzbudziła moje zaufanie.Profesjonalizm i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.