Naprawdę Pani Bogna Sterna zrobiła co należy. To była przyjemność bycia w gabinecie i rozmawiania. Polecam

Polecam

Bardzo kompetentna i życzliwa osoba. Moje powody do obaw przed psychologami zniknęły już przy pierwszej wizycie. Zostałem wysłuchany oraz zrozumiany. Dzięki terapii poznałem źródła swoich problemów i niepokojów. Polecam

Z tą panią spotkałam się raz jeden i niesmak pozostał na długo: osoba stronnicza, bez pomysłu na prowadzenie terapii, z twierdzeniami, po których usłyszeniu człowiek zastanawia się, czy aby na pewno trafił do terapeutki. Bardziej mi zaszkodziła niż pomogła. Zmarnowane czas i pieniądze.

Z panią Bogną miałam do czynienia parę razy. Jak dotąd, bardziej kompetentnej i profesjonalnej osoby na stanowisku psychologa nie spotkałam. Polecam ze względu na bardzo życzliwe, ciepłe, niemal serdeczne podejście do pacjenta.

Prostolinijna, rzeczowa, potrafi naswietlić problem w taki sposób, że wraca nadzieja na lepsze.Jedyny żal, to ten, że tak długo zwlekałam z pójściem po pomoc. Niepotrzebne odwlekanie... i klopoty narosły...Ufam, że teraz już będzie dobrze.