lekarz Bogumił Banaszak

Pomimo ciagłego spóźnienia lekarza nie zmienię . Wszystko wytłumaczy , pomoże . Naprawdę godny polecenia .

Bardzo dobry lekarz dużo czasu poświęca pacjentce, jest miły, delikatny i wytłumaczy jest cierpliwy co się mało dziś zdarza u lekarzy godny polecenia.

Polecam szczególnie wszystkim kobietom, które wstydzą się chodzić do ginekologów mężczyzn, ja zawsze chodziłam do kobiet lekarzy zupełnym przypadkiem trafiłam do tego ginekologa i powiem Wam, że jest świetny. Bardzo ciepły miły człowiek, bardzo cierpliwy i delikatny w tych sprawach. Jestem jego pacjentką już dość długo i naprawdę wciąż budzi moje zaufanie. Polecam bardzo.

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz.Godny polecenia z czystym sumieniem!!Wytłumaczy,doradzi,zadba o dobre samopoczucie pacjentki!

Bardzo dobry,sympatyczny, ciepły i wygadany lekarz z wielka cierpliwoscia odpowiada na kazde pytanie. Mocno polecam bo warto.

Pan doktor z pewnością posiada dużą wiedzę i prowadził mi dwie ciąże, ale w ciągu ostatnich kilku lat bardzo się zmienił - jest rozkojarzony, powolny, podczas wizyty pisze smsy i odbiera mnóstwo tetfonów, a w końcówce ciąży staje się obojętny, bo przecież i tak zaraz poród. Poza tym podczas wizyty w szpitalu może zostać nagle wezwany do przełożonego i potrafi zostawić pacjentkę na fotelu ginekologicznym i po prostu wyjść.

lekarz bardzo miły, kompetentny....pacjentce poświęca tyle czasu ile potrzeba..delikatny...nie czułam przy nim skrępowania..z pewnością będę polecać tego lekarza swoim koleżankom...dobry fachowiec :)

Za bardzo interesuje się młodymi kobietami, i to nie od strony medycznej. Romansował z 3 pacjentkami. A więc mężowie uważajcie, do kogo chodzą wasze żony.

Uwarzam, że doktor Banaszak to super lekarz i człoweik. Ja razem z mężem pobraliśmy się w 2005r., nie mogłma zajść w ciąże nasze starania trwały 2,5 roku. Koleżanka poleciła mi właśnie tego lekarza. Dzieki jego pomocy, zaangażowaniu, wizytom, rozmowom i poczucia że nie jesteśmy sami udało się. W ciąże zaszłam w 2009r. Nasz synek Jasiek ma obecnie 16 miesięcy. Postanowiliśmy rozpocząć starnia o kolejnego bobaska i również udałam się poownie do lekarza Banaszaka. Mam ten komfort, że przyjmuje w szpitalu w Połczynie-Zdroju. A ilość pacjentek jaka chodzi do niego to świadczy o tym jakim jest dobrym lekarzem.Pozdrawiam i polecam, naprawdę warto sama sie o tym przekonałam. K.F.

super lekarz obiecał ze bede rodziła jak w domu i tak było nawet mój maż go chwalił po porodzie jest naprawde rzetelny i kompetentny chdziłam do róznych lekarzy ale to u niego znalazłam najlepsza opiekę