lekarz Bogumił Bukowski

Ginekolog położnik

Liczba opinii: 21
Średnia ocen:2,7/5
Opinie:21
Zaufanie do kompetencji
3,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
2,9
Poświęcony czas
2,9
Kompleksowość podejścia
2,6
Uprzejmość
2,5
Godny polecenia
2,4
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moje dwie ciąże, wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, opisuje swoje czynności podczas badań albo zabiegów, jest miły i uprzejmy. Owszem niekiedy rzuci jakimś żartem/sucharem, ale nie wydaje mi się, żeby to było coś złego... więc drogie Panie nie przesadzajcie. Dzisiaj dla przykładu zakładał mi implant hormonalny na przedramieniu i uważam, że podszedł do tego bardzo profesjonalnie z tego też względu, że jestem wrażliwa na tego typu zabiegi i po prostu mdleję, więc robił wszystko, żebym nie zeszła: kazał się położyć, żartował, tak jak mówiłam opisywał wszystko ...

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moje dwie ciąże, wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, opisuje swoje czynności podczas badań albo zabiegów, jest miły i uprzejmy. Owszem niekiedy rzuci jakimś żartem/sucharem, ale nie wydaje mi się, żeby to było coś złego... więc drogie Panie nie przesadzajcie.

Dzisiaj dla przykładu zakładał mi implant hormonalny na przedramieniu i uważam, że podszedł do tego bardzo profesjonalnie z tego też względu, że jestem wrażliwa na tego typu zabiegi i po prostu mdleję, więc robił wszystko, żebym nie zeszła: kazał się położyć, żartował, tak jak mówiłam opisywał wszystko co robi, czekał aż lepiej się poczuję, odpowiedział na WSZYSTKIE moje pytania.

Jestem bardzo zadowolona i dziwią mnie te wszystkie negatywne komentarze.
Pamiętajcie drogie Panie, że to też człowiek (starszy) i każdemu może zdarzyć się zły dzień. Aż ciśnie mi się na język, by zapytać się Was drogie Panie, jak zachowujecie się podczas ciąży, menstruacji, czy naprawdę długiego i złego dnia w pracy, gdzie klient/szef okazuje się być de*ilem. Pomyślcie też, że ten Pan musi znosić wszystkie Nasze humorki, więc po prostu następnym razem proszę bądźcie bardziej wyrozumiałe, albo najlepiej zwróćcie uwagę, że żart / suchar / komentarz był nie na miejscu.

Pozdrawiam serdecznie

WięcejMniej
1,2/5
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

NIE POLECAM!!! Nie wiem jakie podejście ma dr Bukowki do pacjentek, które przychodzą do niego na prywatną wizytę, ale pacjentki z NFZ ignoruje. Przez 6 miesięcy zlecił mi dwa razy badanie moczu i raz morfologię. Gdy poprosiłam o przepisanie badania na toxoplazmozę, HCV i HIV to mi powiedział, że takie badania może przepisac kobietom, które są w grupie podwyższonego ryzyka, czyli "Gdyby pracowałą Pani ze zwierzętami, to przepisałbym Pni badanie na toxoplazmozę....Gdyby była Pani prostytutką to przepisałbym Pani badanie na HIV". Od kiedy toxoplazmozą mogę się zarazic tylko przy kontakcie ...

NIE POLECAM!!! Nie wiem jakie podejście ma dr Bukowki do pacjentek, które przychodzą do niego na prywatną wizytę, ale pacjentki z NFZ ignoruje. Przez 6 miesięcy zlecił mi dwa razy badanie moczu i raz morfologię. Gdy poprosiłam o przepisanie badania na toxoplazmozę, HCV i HIV to mi powiedział, że takie badania może przepisac kobietom, które są w grupie podwyższonego ryzyka, czyli "Gdyby pracowałą Pani ze zwierzętami, to przepisałbym Pni badanie na toxoplazmozę....Gdyby była Pani prostytutką to przepisałbym Pani badanie na HIV". Od kiedy toxoplazmozą mogę się zarazic tylko przy kontakcie ze zwierzętami??? Skąd ta przychylność dla prostytutek? Na HCV też mi nie przepisał badania, bo przecież byłam szczepiona, a ja mu mówiłam, że ta szczepionka składała się z trzech dawek i tej trzeciej nie przyjęłam, więc w rezultacie szczepionka nie była skuteczna. Gdy robiłam te badania prywatniei tłumaczyłam dlaczego robię prywatnie,to wszyscy się dziwili, bo lekarz ma obowiązek zlecic mi te badania, szczególnie jeśli o to proszę. Podczas badania nic nie mówi jak się rozwija dziecko, ani nawet nie pokazuje dziecka na ekranie, nie wykonuje badania dopochwowego, czyli np. długośc szyjki macicy go w ogóle nie interesuje, a przecież to też trzeba regularnie badać podczas ciąży. Jest wielu bardzo dobrych i ludzkich ginkologów, więc zastanówcie się zanim wybierzecie dr Bukowskiego. Teraz chodzę do Pani dr Piecuch-Gelner i po wizycie u niej wychodzę uśmechnięta, bo wiem co jak się ma moje dzieciątko, jak się rozwija, jak wygląda, jak bije jego serduszko itd.

WięcejMniej
1,3/5
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
2,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Nie polecam tego lekarza. Podczas zadawania pytań czy rozmowy przebija się jego poczucie wyższości, tłumaczy często niezrozumiałym językiem aż strach dopytywać aby nie usłyszeć - to pani nie rozumie? Jest kompetentny ale na siłę udowadnia swoją "wiedzę" pacjentom. Nie chciałabym aby prowadził moją ciąże, nie wyobrażam sobie tego. Zbywa pytana, ignoruje je, czasem wstawia różnego typu komentarze, np. o swoim psie itp. Wizyta u niego nie jest czymś przyjemnym.

Nie polecam tego lekarza. Podczas zadawania pytań czy rozmowy przebija się jego poczucie wyższości, tłumaczy często niezrozumiałym językiem aż strach dopytywać aby nie usłyszeć - to pani nie rozumie? Jest kompetentny ale na siłę udowadnia swoją "wiedzę" pacjentom. Nie chciałabym aby prowadził moją ciąże, nie wyobrażam sobie tego.
Zbywa pytana, ignoruje je, czasem wstawia różnego typu komentarze, np. o swoim psie itp. Wizyta u niego nie jest czymś przyjemnym.

1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

wizyta prywatna wielki szok najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam -aroganckie podejście do pacjenta -uwagi nie na miejscu i żarty na bardzo niskim poziomie -brak empatii wielki problem z wypisaniem l4 -lekarz nie zarobił wywiadu medycznego -lekarz nie poinformował jakie badania należy wykonać -lekarz nie odpowiadał na pytania lecz je wyśmiewał -prywatne wywody lekarza nie mające związku z celem wizyty NIGDY WIĘCEJ

wizyta prywatna
wielki szok najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam
-aroganckie podejście do pacjenta
-uwagi nie na miejscu i żarty na bardzo niskim poziomie
-brak empatii wielki problem z wypisaniem l4
-lekarz nie zarobił wywiadu medycznego
-lekarz nie poinformował jakie badania należy wykonać
-lekarz nie odpowiadał na pytania lecz je wyśmiewał
-prywatne wywody lekarza nie mające związku z celem wizyty
NIGDY WIĘCEJ

1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Witam, miałam wątpliwą przyjemność spotkania z tym lekarzem. Było to w 30 tygodniu ciąży, mój lekarz prowadzący przebywał na urlopie, a że chciałam już pójść na zwolnienie lekarskie, polecił mi umówienie się do innego lekarz w placówce do której chodziłam. Podczas wizyty okazało się ze doktor Bukowski nie ma druków L4, bo mu sie skończyły!!!Zapytał czy coś "przeskrobałam" w pracy, że chcę już iść na zwolnienie!!. Zaproponował wypisanie skierowania do szpitala, gdzie po spędzeniu paru dni leżąc dostanę L4 !!!SZOK!Omijać szerokim łukiem!!!Sposób wypowiadania sie na temat mojej ciąży też nie ...

Witam, miałam wątpliwą przyjemność spotkania z tym lekarzem. Było to w 30 tygodniu ciąży, mój lekarz prowadzący przebywał na urlopie, a że chciałam już pójść na zwolnienie lekarskie, polecił mi umówienie się do innego lekarz w placówce do której chodziłam. Podczas wizyty okazało się ze doktor Bukowski nie ma druków L4, bo mu sie skończyły!!!Zapytał czy coś "przeskrobałam" w pracy, że chcę już iść na zwolnienie!!. Zaproponował wypisanie skierowania do szpitala, gdzie po spędzeniu paru dni leżąc dostanę L4 !!!SZOK!Omijać szerokim łukiem!!!Sposób wypowiadania sie na temat mojej ciąży też nie był na poziomie!

WięcejMniej
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Absolutnie NIE polecam. Gdyby skala ocen zaczynała sie od 0 miełby odemnie ocene 0.0! Na wstępie zapytał po co przyszłam, a jak powiedziałam, że na kontrolę stwierdził że znów z niczym. Totalnie zbagatelizował moje "dolegliwości". Po zrobieniu USG "zgiagnozował" Zespół Policystycznych Jajników, a na moje pytanie co to takiego kazał mi poszukać odpowiedzi w INTERNECIE !! Na moje dodatkowe pytanie co robimy w takiej sytuacji i czy może przepisać jakieś badania specjalistyczne, odpowiedział, że nie widzi potrzeby. Na pytanie kiedy przyjść ponowie, odpowiedział, że on nie wie po co chce ...

Absolutnie NIE polecam. Gdyby skala ocen zaczynała sie od 0 miełby odemnie ocene 0.0! Na wstępie zapytał po co przyszłam, a jak powiedziałam, że na kontrolę stwierdził że znów z niczym. Totalnie zbagatelizował moje "dolegliwości". Po zrobieniu USG "zgiagnozował" Zespół Policystycznych Jajników, a na moje pytanie co to takiego kazał mi poszukać odpowiedzi w INTERNECIE !! Na moje dodatkowe pytanie co robimy w takiej sytuacji i czy może przepisać jakieś badania specjalistyczne, odpowiedział, że nie widzi potrzeby. Na pytanie kiedy przyjść ponowie, odpowiedział, że on nie wie po co chce przyjść skoro do ginekologa chodzi sie raz do roku. Koleżanki !! ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!

WięcejMniej
2,3/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
2,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
2,0
Uprzejmość
4,0
Godny polecenia
1,0

Nie polecam, ponieważ po pierwsze nie potrafi nawet prawidłowo opisać USG i rozmiarów mięśniaków w macicy, nie potrafi nawet powiedzieć jaki to rodzaj mięśniaków i gdzie one dokładnie się znajdują! Bagatelizuje dolegliwości, wynikające z ucisku mięśniaków w podbrzuszu, dopóki pacjentka nie ma krwotoków i długich miesiączek miesiączek to inne dolegliwości nie są tak naprawdę dolegliwościami. Nie odpowiada rzeczowo i konkretnie na pytania. Byłam u niego dwukrotnie i mam nadzieję, że nie zobaczę go więcej. Pokazałam opis USG innym ginekologom... reakcja była jedna: co to za mało konkretny opis?

Nie polecam, ponieważ po pierwsze nie potrafi nawet prawidłowo opisać USG i rozmiarów mięśniaków w macicy, nie potrafi nawet powiedzieć jaki to rodzaj mięśniaków i gdzie one dokładnie się znajdują! Bagatelizuje dolegliwości, wynikające z ucisku mięśniaków w podbrzuszu, dopóki pacjentka nie ma krwotoków i długich miesiączek miesiączek to inne dolegliwości nie są tak naprawdę dolegliwościami. Nie odpowiada rzeczowo i konkretnie na pytania. Byłam u niego dwukrotnie i mam nadzieję, że nie zobaczę go więcej. Pokazałam opis USG innym ginekologom... reakcja była jedna: co to za mało konkretny opis?

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Polecam tego lekarza, fachowo podchodzi do swojej pracy. Nie robi różnicy czy jestem na wizycie prywatnej czy z kasy chorych - zawsze traktuje mnie tak samo : mile i z życzliwością. jestem jego pacjentką od 6 lat i nie wyobrażam sobie, że miałabym zacząć chodzić do kogoś innego.

Polecam tego lekarza, fachowo podchodzi do swojej pracy. Nie robi różnicy czy jestem na wizycie prywatnej czy z kasy chorych - zawsze traktuje mnie tak samo : mile i z życzliwością. jestem jego pacjentką od 6 lat i nie wyobrażam sobie, że miałabym zacząć chodzić do kogoś innego.

1,7/5
Zaufanie do kompetencji
3,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
2,0
Kompleksowość podejścia
2,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Nigdy więcej nie pójdę do tego lekarza. Jest nieuprzejmy, bagatelizuje problemy. Wyśmiał mnie kiedy powiedziałam że chcę zajść w ciążę i że do tej pory brałam tabletki anty. Zdiagnozował mi patrząc w oczy że nie mam szans zajść w ciążę. I że sama jestem sobie temu winna biorąc tabletki antykoncepcyjne...to jakieś nieporozumienie ten lekarz...zbywa pacjentki tanimi tekstami. Zupełny brak kompetencji. kiedy powiedziałam że mam chorobę serca i mogą być problemy przy porodzie, powiedział mi,że przy porodzie się leży nie umrę (śmiech). Nigdy więcej takiego lekarza.

Nigdy więcej nie pójdę do tego lekarza. Jest nieuprzejmy, bagatelizuje problemy. Wyśmiał mnie kiedy powiedziałam że chcę zajść w ciążę i że do tej pory brałam tabletki anty. Zdiagnozował mi patrząc w oczy że nie mam szans zajść w ciążę. I że sama jestem sobie temu winna biorąc tabletki antykoncepcyjne...to jakieś nieporozumienie ten lekarz...zbywa pacjentki tanimi tekstami. Zupełny brak kompetencji. kiedy powiedziałam że mam chorobę serca i mogą być problemy przy porodzie, powiedział mi,że przy porodzie się leży nie umrę (śmiech). Nigdy więcej takiego lekarza.

4,8/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Polecam dr. Bukowskiego z uwagi na szerokie kompetencje, jasne i zrozumiałe tłumaczenie choroby i metody leczenia, jest bardzo uprzejmy i nie liczy sie z czasem kiedy przyjmuje pacjeta.

Polecam dr. Bukowskiego z uwagi na szerokie kompetencje, jasne i zrozumiałe tłumaczenie choroby i metody leczenia, jest bardzo uprzejmy i nie liczy sie z czasem kiedy przyjmuje pacjeta.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat