lekarz Bogumił Leszczyński

znalazłam nekrolog...................................................................................................................................................................... to był dobry lekarz

... ...................................................................................... ............... gdzie jest Pan doktor? ...

...

Witam . Lekarz godny polecenia .Do pana doktora trafiłam w czerwcu 2013 r po operacji nadgarstka.Obecnie poprawiał drugi .Miałam kilka wizyt i nie wiem skąd tyle negatywnych emocji od niektórych osób .Lekarz możne dla niektórych za bezpośredni ale kompetentny . Słyszałam tez od innych wiele pozytywnych opinii . Pozdrawiam

Rewelacyjny, konkretny i nie owija w bawełnę. Zobaczył to co inni nie widzieli lub nie chcieli zobaczyc a do tego bardzo obrazowo tłumaczy dany problem.

Poleciłabym kazdemu takie lekarza ortopede , ma na uwadze pacjenta co najwazniejsze potrafi WYSŁUCHAC.spotkałam w zyciu wielu lekarzy ortopedów podjescie raczej olewające do pacjenta. oprocz tego Pan Bogumił ma poczucie humoru i pacjent o wiele lepiej sie czuje ale tu nie oto chodzi Tylko o leczenie pacjenta

Witam wszystkich narzekajacych:))) jestem bardzo zadowolona z wizyty a właściwie kilku wizyt u Pana doktora, uratował mnie przed operacją na którą kilku innych mnie wysyłało, zna wiele nowoczesnych metod leczenia o których niektórym lekrzom sie nie śniło, w moim przypadku dopasował taka terapie która była strzałem w 10. Owszem wydałam ok 1500 pln na terapię ale OSZCZEDZIŁAM REKE!!!!!!!! i nic mnie nie boli, czuje sie jak nowo narodzona i bardzo bardzo dziekuje doktorowi....POLECAM WSZYSTKIM chorym. Zresztą podobne pozytywne opinie slyszalam siedzac pod gabinetem i czekajac na swoja wizyte.

Witam wszystkich narzekajacych:)))

brak znajomosci anatomi czlowieka.. duzo mowi, a powieniem powiedziec tylko 'niewiem', to by skrocilo wizytę i bylo bardziej przekonywujące.. forma leczenia polega na nieleczeniu..

szybko sprawnie bez problemow bez kolejek

szybko sprawnie bez problemow bez kolejek

Lakarz nakłonił mnie do zastrzyków w kolana z kwasu hialuronowego za bardzo wysoką kwotę.Okazało się to totalnie złą diagnozą - przy moim schorzeniu kompletnie nic to nie mogło pomóc.Kolejna wizyta - lekarz nakłania do kolejnych zastrzyków za tę samą wysoką kwotę co pierwsza seria - odmawiam. Dostaję informację, że może w przyszłości trzeba będzie przeszczepić chrząstki - ponoć NFZ tego nie refunduje. Okazuje się, że nie jest to końca prawdą. Nie polecam tego lekarza.

Dobry wieczór wszystkim anonimom. Tu lek med Bogumił Leszczyński. Dwa słowa do dwóch anonimów. Od kwietnia nie przyjmuje pacjentów w piątki wiec te opinie są poniekąd dziwne. Tym bardziej ze ja często siedziałem w poradni do godz 16 przyjmując znacznie wiecej pacjentów niz było zapisanych. Opinie wystawione w czerwcu nie tyczą sie mnie, ale moze szanowni anonimowi pacjenci chcieli ocenic moje zastępstwo. Pozdrawiam wszystkich pacjentów.