prof. dr hab. n. med. Bogumił Lewandowski

Chirurg szczękowo twarzowy

1,2

Moja pierwsza znajomość z tym człowiekiem miała miejsce na konsultacji za adresem ulica Aleksandra Fredry 7A, potrzebowałam operacji przednich zębów, lekarz Lewandowski mnie zbadał, zapewnił, że zrobimy wszystko. Powedziano było wypełnić papiery zabiegowe i opłata usługę przed operacją, po prostu umówiliśmy termin, a resztę zrobie profesora sekretarka, taka była umowa. Za konsultację można płacić tylko gotówką, nie miałam przy sobie złotych, tylko euro i Lewandowski wziął 50 €. Potem zadzwoniła do mnie jego sekretarki z prośbą o potwierdzenie mojej zgody na konkretny termin, co ja i zrobiłem. W Polsce nie ...

Potem zadzwoniła do mnie jego sekretarki z prośbą o potwierdzenie mojej zgody na konkretny termin, co ja i zrobiłem. W Polsce nie mam ubezpieczenia, leciałem z innego kraju i zgodziłem się zapłacić za wszystkie usługi i dlatego było to dla mnie bardzo ważne, żebym na wszystko się zgodziło (wziąłem urlop, bilety, zarezerwowałem hotel).
Dotarłem pod wskazany adres ulica Fryderyka Chopina 2, tak jak ustaliliśmy z Panem Profesorem Lewandowski w wyznaczonym terminie. Ale było mi odmówiono przy wejściu, bo nie ma skierowania, nie mojego nazwiska na liście i nikt mnie nie zarejestrował, chociaż na konsultacji lekarz zapewniał mi, że nic więcej nie jest potrzebne i wszystko zrobi jego sekretarka.
Prosiłam o kontakt z Panem Profesorem w recepcji, ale odmówili, podali mi jego numer telefonu, który nie odpowiadał, jak i wszystkie jego numery, które są w domenie publicznej.
Chociaż, później się okazało, że jego inny gabinet znajdował się za ścianą recepcji.
Bardzo się cieszę i jestem wdzięczny, że ​​nie trafiłem na stół operacyjny Profesora Bogumiła Lewandowskiego.
Również bardzo chcę, żeby nie było takich profesorów w Polsce oraz Europie.

Lepiej nie udawać się na wizyty u tego pana, widać że nie przykłada się do swojej pracy. Być może wypalenie zawodowe? Myślę jednak, że to wina złego kształcenia tzw. lekarzy. Tutaj w Europie nie ma się w ogóle pojęcia o urazach. Na chirurgiach szczękowych dokonuje się złych diagnoz, a o leczeniu to w ogóle się nie ma pojęcia. W tych naszych współczesnych czasach, to już nikomu się nie chce uczyć, ani przykładać do prowadzenia jakichkolwiek badań. Pacjenta z ostrym bólem odsyła się tylko z kwitkiem

Nierzetelny, mało wnikliwy, z małym zasobem wiedzy, małymi umiejętnościami. Pan Lewandowski marnie wypada na tle zagranicznych chirurgów. Nauka idzie naprzód, a Pan Lewandowski zatrzymał się na jakimś niskim poziomie wiedzy i widać, nie chce się mu studiować głębiej tematu. Niestety od samego początku byłem źle diagnozowany a pan Lewandowski zignorował głębokie rany w kości i gdyby nie pomoc fachowca, który obecnie kształci się za granicą, to by skończyło się to o wiele gorzej.

Jest bardzo kiepski jeśli chodzi o diagnostykę. Musiałem skorzystać z pomocy lekarza z zagranicy, który rozpoznał poważne uszkodzenia i zmiażdżenia kości twarzy po wypadku. Pan Lewandowski chwile poparzył, stwierdził że nic tu nie widzi, a ja o mało co nie traciłem życia i wciąż krwawiłem, rany zresztą były goły okiem widoczne. Dziwię się, że tacy ludzie w ogóle kończą studia i jeszcze są zatrudniani w placówkach zdrowia, na pewno nie po to by pomagać, ale jeszcze bardziej szkodzić. Pan Lewandowski naruszył mi ranę jakimś ostrym narzędziem, a potem powiedział, że tu nic nie widzi. Staruszek powinien sobie lepsze okulary kupić, albo się poduczyć. Dopiero inny lekarz prywatnie wyjaśnił mi na czym polegają uszkodzenia, nie miał dobrego zdania o panu Lewandowskim, który tylko przynosi wstyd medynie nie tylko w Polsce, ale daje to też złe świadectwo dla lekarzy z zagranicy. Niestety tacy marni "lekarze" pokazują jak niski poziom jest dzisiejszej medycyny.

Chamski i mało empatyczny lekarz. Może jak się pójdzie prywatnie to lepiej. Może pokłony mu trzeba bić bo to przecież jest wielki Pan doktor

Bardzo mała wiedza tego pana, widocznego uszkodzenia kości nie widział, oraz pęknięcia, przebicia i obfitego krwawienia. Widać starszy pan już nie widzi. Sytuacja była na tyle poważna, że musiałem skorzystać z pomocy specjalisty z zagranicy. Lepiej zawsze szukać fachowca, który się na tym zna niż kogoś kto udaje , że zna się na chirurgii.