dr n. med. Bogumił Sowada

Internista, Geriatra, Wizyty domowe

Lekarzowi jest mocno wszystko jedno kto jakie ma dolegliwości. Najważniejsze, że papiery muszą się zgadzać. Leczenie/badanie u niego to zupełna strata czasu , u mnie prawie doprowadził do tragedii przez swoją ignorancję .

Dr Sowada stwierdził, że skoro stać mnie na prywatnych specjalistów to stać mnie także na płatne badania i on nie ma obowiązku wypisać mi skierowania na jakiekolwiek badania. Słyszałam także jak wydziera się na pacjenta przyjmowanego przede mną. Szok, że tacy ludzie w ogóle mają prawo do pracy w swoim zawodzie.

Specjalista świetnie łączący fakty. Wyprzedza diagnozę potwierdzoną w wynikach. Mało takich w Częstochowie.

DR.BARDZO NIEMIŁY, OSOWIAŁY, ZACHOWUJE SIE JAKBY MUSIAL TAM SIEDZIEC, BO CHYBA CALEGO SWIATA NIE LUBI..WIEC JAK TU MOWIC O CHOROBIE CZY PROSIC O RADE..SZOK..MALO KTO MA TAKIE PODEJSCIE, ..ZŁY NA CAŁY SWIAT..MOIM ZDANIEM NINĄŁ SIE CAŁKOWICIE Z POWOŁANIEM..

Doktor Sowada moim zdaniem minął się z powołaniem, mojego schorowanego ojca (88 lat!) "goni" ze swojego gabinetu po druki recept do rejestracji, ilekroć mu się skończą, a sam siedzi sobie rozpaty wygodnie na krześle. Skandal!

bardzo dobry lekarz solidnie podchodzi do swojej pracy

bardzo dobry lekarz solidnie podchodzi do swojej pracy

Pan doktor wykrył chorobę serca zanim jeszcze odczuwałabym jej skutki

Pan doktor wykrył chorobę serca zanim jeszcze odczuwałabym jej skutki

Pan doktor wykrył u mnie chorobę serca dzięki swojej kompetencji i wnikliwym zainteresowaniu zdrowiem pacjenta.

jest super specjalistka i wspanialym czlowiekiem

jest super specjalistka i wspanialym czlowiekiem

Ten lekarz nie zna się na swojej pracy!!!

Ten lekarz nie zna się na swojej pracy!!!