lekarz Bogumiła Brzesko

Choroby zakaźne, Dermatolog, Wenerolog

W swoim dość długim życiu miałam do czynienia z wieloma lekarzami.I widać jestem urodzona pod szczęśliwą gwiazdą bo o żadnym z nich nie mam negatywnej opini.Jednak na pierwszym miejscu stawiam dr B.Staszczyk .Pani Dr oprócz tego że jest kompetentną w swojej dziedzinie widzi pacjenta całościowo .Gdy trafiłam do Niej z odciskiem na palcu zwróciła uwagę że mam problemy z emocjami,skonsultowała się telefonicznie z zaprzyjażnionym lekarzem izaordynowała lek na uspokojenie.Gdybym leciała na bezludną wyspę jako lekarza zabrałabym panią dr Staszczyk.

Wciąż poszukujesz "Choroby zakaźne Brzesko"?

Powstańców Warszawy 9
centermed