dr Bogumiła Hofman

Dołączam się do w/w opinii. Znam Panią Doktor z dawnych lat i podtrzymuję, że jest miła i kompetentna. Pozdrawiam

To jest najlepszy lekarz, jakiego spotkałam. Trafne diagnozy, dodatkowe własne spostrzeżenia spoza celu wizyty, szczegółowe wyjaśnienia i kompleksowe podejście. Niesamowicie kompetentna i miła. Zawsze ma tyle czasu, ile jest potrzebne. Nigdy nie spotkałam się z pośpiechem i galopem słownym podczas wizyty, jak u innych lekarzy. I najważniejsze - ogromna empatia w stosunku do dziecka. To dzięki Pani Doktor moja córeczka przestała się bać gabinetów, bez problemu daje się badać i pokazuje gardło z głośnym "aaaa". To jedyny lekarz, który miał czas i empatię, żeby oswoić strach dziecka i nie robić niczego na siłę.

Pani Doktor jest specjalistą w swojej dziedzinie nigdy nas nie zawiodła leczymy naszych synów od urodzinia . Zawsze trafna diagnoza ,antybiotyk podaje w ostatecznośc . Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam.

Gorąco polecam!!!Konkretna Pani doktor!!!Bardzo pomogła mojemu synkowi

Gorąco polecam!!!Konkretna Pani doktor!!!Bardzo pomogła mojemu synkowi