dr Bogumiła Maćko-Trzpis

Neurolog dziecięcy

Najlepsza Pani doktor. Konkretna i z powołania. Brakuje już takich lekarzy. Najlepsze cechy: SŁUCHA, nie osądza, zawsze jest po stronie rodzica i zawsze trafią z diagnoza. Polecam

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Mam dwójkę dzieci, z którymi chodziłam do Pani dr przez lata. Wg mnie: profesjonalne podejście,trafne diagnozy- osoba kompetentna

odradzam tą lekarkę na podstawie tylko badania eeg chciała podać mojej córce leki na padaczkę które mają szereg skutków ubocznych, moją córkę bolała tylko głowa nigdy nie miała ataku padaczki na szczęście przed podaniem leku skontaktowałam się z innym lekarzem który skierował nas na rezonans okazało się że moja córka jest zdrowa,podanie tego leku mogło zniszczyć jej życie taka z tej lekarki specjalistka