lekarz Bogumiła Staszczyk

Dermatolog, Wenerolog

Polecam Panią Doktor Staszczyk - byłam tam ze swoim dzieckiem - bo żadne wcześniejsze wizyty u innych dermatologów nie pomagały. Po dwutygodniowym leczeniu u Pani Doktor Staszczyk zmiany skórne znikły a ja zapomniałam o problemach skórnych mojego dziecka.

U Pani doktor byłam z synem który miał okropny, ropiejący trądzik. Niestety trzeba było troche kupić preparatów i antybiotyk ale po niedługim czasie stan skóry naprawde zmienił sie bardzo na dobre. Polecam

Leczyłam dwoje dzieci u P. doktor Staszczyk na atopowe zapalenie skóry i stwierdziłam że takie leczenie mogło by trwać bez końca. Pani doktor tylko wypisywała kolejne recepty, kazała się pokazać za miesiąc i tak przez ponad rok. Żadnego efektu sporo straconych pieniędzy.

Polecam Pania Doktor. Dzieki niej wkoncu moge wyjsc z domu i sie nie wstydzic. Miałam straszny problem z trądzikiem naciekowym na twarzy który pozostawiał po sobie dodatkowo blizny. Dzieki Pani Staszczyk teraz wygladam całkiem inaczej i starzy znajomi dziwia sie jak tego dokonałam :)

witam, niepolecam nikomu pani dr staszczyk.bylam umowiona na wizyte do niej z miesiecznym wyprzedzeniem.w dniu wizyty pojechalam 40 min wczesniej do remedium brzesko z NFZ.wizyte mialam na 16.10.czekajac na swoja kolej zobaczylam pania doktor wychodzaca z gabinetu i mowiaca do recepcjonistki ze jesli ktos jest do niej to prosze przepisac na inny dzien bo ona juz wychodzi.wiec podeszlam o 16.15 do recepcji mowiac ze mam wizyte o 16.10 a ona mi mowi ze pani doktor juz wyszla i ze ona moze mnie przepisac na inny dzien.na drzwiach gabinetu bylo napisane ...

witam,
niepolecam nikomu pani dr staszczyk.bylam umowiona na wizyte do niej z miesiecznym wyprzedzeniem.w dniu wizyty pojechalam 40 min wczesniej do remedium brzesko z NFZ.wizyte mialam na 16.10.czekajac na swoja kolej zobaczylam pania doktor wychodzaca z gabinetu i mowiaca do recepcjonistki ze jesli ktos jest do niej to prosze przepisac na inny dzien bo ona juz wychodzi.wiec podeszlam o 16.15 do recepcji mowiac ze mam wizyte o 16.10 a ona mi mowi ze pani doktor juz wyszla i ze ona moze mnie przepisac na inny dzien.na drzwiach gabinetu bylo napisane ze przyjmuje do 17 ,ja miesiac wczesniej umowilam sie na wizyte na 16.10 a ona poprostu wyszla sobie .poprostu pani doktor wogole nie dba o pacjentow ktorzy nie lecza sie prywatnie tylko kasa i kasa.lekcewazenie pacjentow.poprostu jej zachowanie jest katygoryczne.nokomu nie polecam!!!!!!

Bardzo miły dermatolog, a przy tym bardzo skuteczny, mysle ze Brzesko lepszego nie ma.