lekarz Bogumiła Szafrańska

Laryngolog, Audiolog, Foniatra

2,7

Szkoda,że nie ma zer do wybrania,wtedy wybralibyśmy je w każdym punkcie. Jak wybieracie się do tej pani na badania w szpitalu w którym pracuje,nie zapomnijcie ze sobą koperty i długiej książki do poczytania,bo najpierw przyjmuje swoich znajomych i ich dzieci ,a Waszymi się nie zainteresuje tylko odeśle do domu. Bez badań. Żaden z niej lekarz.

W cale nie zgodze cie z poprzednim komentarzem!!!! Jest wspanilym lekarzem, nasze dziecko mialo zapelenie uszu, lekaz pierwszego kontaktu nie widzial zadnego problemu a dziecko goraczkowalo i nie bylo spokojne, dzieki pani doktor, wyleczylismy uszy, owszem ze antybiotykiem i zabiegiem na uszka, ale uszka naszego dziecka byly niestety juz tak zapuszczone, ze nie bylo innego wyjscia, natomiast od ponad roku nie mamy zadnych klopotow z uszami. Jesli chodzi o tlumaczenia jakie kolwiek, zawsze ale to zawsze wszystko wytlumaczyła i poswieciła tyle nam czasu ile trzeba, nigdy nie bylo to 10-15 min. Bardzo doceniam tego lekarza, nawet jak dziecko ma katar i jest przeziebione, chodze do niej na wizyte, i jestem bardzo zadowolona!!! Jesli kogos nie stac na wizyte prywatną, pani doktor przyjmuje rowniez w Diekanowie Lesnym. Bardzo polecam!!!! T.T

Beznadziejny lekarz, faszeruje antybiotykami jak tylko może , pacjenci są umawiani co 10-15min a więc wszystko szybko i bez tłumaczenia