dr n. med. Bogumiła Szymczykowa

Wenerolog, Dermatolog

1,3
1,7

nie polecam tej pani doktor jest tak beznadziejna, że nie umie wypisać nawet recepty, przez to musiałem jechać do niej drugi raz żeby poprawiła mi recepte, jest bardzo stara nie ma pojęcia o leczeniu, naprawdę nie polecam.

Poszłam z synem ponieważ miał naczynko na policzku pęknięte. I to był mój błąd. gdy zapytałam co chce mu robić (wypalić to naczynko chciała) odpowiedziała mi - a czy Pani się na tym zna? W efekcie syn wyszedł z wypaloną dziurą na policzku a do tego Pani dr chyba ma problemy ze wzrokiem, bo nie trafiła w naczynko. Stanowczo już nigdy tam nie pójdę. Pani powinna w domu kapcie grzać a nie leczyć i oszpecać ludzi.

Gabinet pozostawia wiele do życzenia. Warunki okropne, sterylnie tam na pewno nie ma !! Pani dr jest już w bardzo podeszłym wieku i powinna pomyśleć o emeryturze. Na pewno pomogła w młodości nie jednemu pacjentowi ale teraz sprawia wrażenie jakby miała problemy nawet z poruszaniem się. Nie poddałabym się w tym gabinecie żadnemu zabiegowi. Nie polecam.