lekarz Bogumiła Wencka

Pediatra

3,9
3,9

Jest bardzo dobrym lekarzem polecam wszystkim. Nie mam pojęcia z kąd niektóre takie opinie. Mój syn bardzo czesto chorował pani Dokto dała mi skierowania na wszelkie badania zawsze była pomocna i doradzała jak tylko można. Jesteśmy już po ostatecznej diagnoźie czekamy tylko na termin w szpitalu. Starsz córka równierz tam chodzi i nie znam lepszego lekarza. A może nazwanie kogoś krokodylkiem mialo byc pieszczotliwe a nie złośliwe nie widzialam w tym nic złośliwego kiedy zwróciła się do mojej corki biedroneczko.

Bardzo Dobry Lekarz POLECAM,zawsze można spytać o rade z uprzejmością odpowie i jest bardzo miła. Ma podejści do dzieci moj syneczek jak pam=ni Doktor go bada itp.. to jest w nia wpatrzony i bardzo ja lubi.

polecam super lekarka ja z dzieckiem nie mamy problemów polecam

polecam super lekarka ja z dzieckiem nie mamy problemów polecam

Jest naprawde bardzo dobry lekarzem osobiscie polecam

Jest naprawde bardzo dobry lekarzem osobiscie polecam

Bez zastrzeżeń, próbuje leczyć bez antybiotyku, a więc nie wręcza w progu receptę z antybiotykiem, tylko w stałym kontakcie, również telefonicznym z opiekunem dziecka. Kiedy jest taka potrzeba bez problemów kieruje na badania, naprawdę polecam takiego pediatrę.

Nie zawsze potrafi zdiagnozować chorobę. Przy poważniejszych problemach ze zdrowiem dziecka radzę poszukać innego lekarza.

Od kąd przeniosłam mojego syna (1.5r) jestem bardzo zadowolona z dr Węckiej takich lekarzy jest jak na lekarstwo , w koncu mój synek nie choruje ;)

Moje "koziołki", jak mówi Pani doktor chorują w zasadzie nieprzerwanie. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej, kompetencji, trafności i szybkości diagnozy a także z uśmiechu Pani doktor.

Do Pani doktor chodze z dziecmi od lat. Na poczatku były to wizyty prywatne. Jest zawsze miła, poświęca im duzo uwagi. I ma naprwdę rewelacyjne podejście do dzieci. Naprwde wszystkim znajomym polecam Panią doktor.

Akurat do Tej dr zawsze z ochotą idę. Jest zawsze uśmiechnięta i uprzejma. Doradzi, wytłumaczy, zaproponuje najlepsze rozwiązanie.