lekarz Bogumiła Wencka

Bardzo Dobry Lekarz POLECAM,zawsze można spytać o rade z uprzejmością odpowie i jest bardzo miła. Ma podejści do dzieci moj syneczek jak pam=ni Doktor go bada itp.. to jest w nia wpatrzony i bardzo ja lubi.

Jest bardzo dobrym lekarzem polecam wszystkim. Nie mam pojęcia z kąd niektóre takie opinie. Mój syn bardzo czesto chorował pani Dokto dała mi skierowania na wszelkie badania zawsze była pomocna i doradzała jak tylko można. Jesteśmy już po ostatecznej diagnoźie czekamy tylko na termin w szpitalu. Starsz córka równierz tam chodzi i nie znam lepszego lekarza. A może nazwanie kogoś krokodylkiem mialo byc pieszczotliwe a nie złośliwe nie widzialam w tym nic złośliwego kiedy zwróciła się do mojej corki biedroneczko.

Jest naprawde bardzo dobry lekarzem osobiscie polecam

Jest naprawde bardzo dobry lekarzem osobiscie polecam

polecam super lekarka ja z dzieckiem nie mamy problemów polecam

polecam super lekarka ja z dzieckiem nie mamy problemów polecam

Nie zawsze potrafi zdiagnozować chorobę. Przy poważniejszych problemach ze zdrowiem dziecka radzę poszukać innego lekarza.

Dr Wencka "idzie" na ilośc a nie jakość, nie poświęca dostatecznej ilości czasu, szybko powie coś pod nosem, i wychodzi z gabinetu, nawet nie ma możliwości dopytania się. Moje dziecko z ATS nazwała krokodylem... BRAK SŁÓW....zmieniam lekarza!!!!

Moje dziecko z ATS nazwała krokodylem...
BRAK SŁÓW....zmieniam lekarza!!!!

Lekarz który jest nastawiony na jak największy "przemiał", brak zaangażowania, uzyskanie jakiegokolwiek skierowania na dodatkowe badania graniczy z cudem.

Według mnie w Strzelinie nie ma dobrego pediatry! gdyby nie wroclawska pediatra to pewnie nie dowiedziałabym się od doktor Wenckiej co dolega mojemu dziecku. Brak słów! Już nigdy nie pojdę do tej doktor bo szkoda czasu i nerwów, odrazu pojadę tam gdzie jest fachowa obsługa! Nie polecam!!!!

Bez zastrzeżeń, próbuje leczyć bez antybiotyku, a więc nie wręcza w progu receptę z antybiotykiem, tylko w stałym kontakcie, również telefonicznym z opiekunem dziecka. Kiedy jest taka potrzeba bez problemów kieruje na badania, naprawdę polecam takiego pediatrę.

zbyt szybka obsługa i mało informacji co robi. Brak wyjaśnień i kojażonych informacji.