lekarz Bogusław Delikat

Dziewczyny!!! polecam naprawde doktora Delikat.jest super lekarzem.Chodzilam prywatnie i na kase chorych,doktor delikat ..potrafi porozmawiac ,usmiechnac sie i jest bardzo mily..zawsze bardzo mily.Lezalam w szpitalu i takiego lekarza jak Dr.Delikat jest naprawde rzadko spotkac.Na obchodzie lekarskim,zawsze mily...narmalnie szok..wiec jezli ktos pisze mi zle o Dr.to naprawde nie uwierze..chodzilam do roznych GIN.ale ten jest wyjatkowy.Zdecydowanie polecam|!!!!!

nie rozpoznał u mnie ciąży pozamacicznej, dostawałam od niego zastrzyki na powstrzymanie krwawienia, a nawet nie wykonał USG, po 2 tygodniach wylądowałam na sali operacyjnej w Bydgoszczy, gdzie sama się zgłosiłam i od razu brano mnie na stół z zagrożeniem życia! Nie polecam nikomu, i z doświadczeń innych wiem, że większość nie jest zadowolona! Poza tym usuwanie nadżerki u tego doktora to tylko prywatnie, po tym zabiegu twierdzi, że trzeba przyjść na nast. wizytę również prywatnie na ściągnięcie "plastra" z blizny po usuniętej nadżerce! NIC SIĘ NIE USUWA tylko kontrola no ale to o czymś świadczy

moim zdaniem jest zdecydowanie najlepszym ginekologiem na tym terenie

moim zdaniem jest zdecydowanie najlepszym ginekologiem na tym terenie

Jest bardzo dobrym fachowcem i dobrym czlowiekiem!Polecam!

Jest bardzo dobrym fachowcem i dobrym czlowiekiem!Polecam!

nie polecam!!! Gdy rodziłam to wyszedł z sali może nawet i dobrze. Bo nie umie odbierac poródów przez niego dziecko wylądowało w BYdgoszczy w szpitalu podłączone do wszelakiego sprzętu bo je upuścił przy porodzie i przestało oddychac...

Lekarz, godny polecenia. Kompetentny w swojej pracy i bardzo uprzejmy.

Lekarz, godny polecenia. Kompetentny w swojej pracy i bardzo uprzejmy.

moim zdaniem jes najleprzym spocjalistą ginekologiem na tym terenie

moim zdaniem jes najleprzym spocjalistą ginekologiem na tym terenie

bez wątpienie najlepszy ,bardzo sympatyczny ,bardzo dokładny lekarz na tym terenie.

Polecam dr.Delikata z pełną świadomością

Polecam dr.Delikata z pełną świadomością

Lekarz orzekł, że jestem w ciąży, później dostałam miesiączkę a on na to, że poroniłam i się wykrwawię. Ciąży nigdy nie było! Oprócz tej wpadki to bardzo dobry lekarz