lekarz Bogusław Drotlef

2,4
2,4
2,9
1,9

Nie polecam. Arogancki w stosunku pacjenta. Niech się wypcha. Moja babcia się pochorowała, uratował ją warszawski proktolog.

Nie polecam. Arogancki w stosunku pacjenta.

Co to za ordynator?! Chamki wobec wszystkich, jednym slowem beznadziejny. Babcia jest po amputacji i nic z tego nie robi..

Wielki pan ordynator .Wyżywa się na bezbronnych chorych .Jest wulgarny wobec nich.Nie polecam tego lekarza

Pan doktór bardzo nie przyjemny w kontakcie z chorym. Niekompetencja na temat chorób oraz język bardzo wulgarny. O pieniądzach nic mi nie wiadomo. Szczerze odradzam.

Nie polecam , pan ten jest bardzo niemiły w stosunku do pacjentów i ich rodzin , wielki pan ordynator!!!!!!!!!!!!!!

Zaniedbał pacjenta po operacji, zlekceważył sygnały świadczące o powikłaniu. Koszt zaniedbania - cierpienie i śmierć chorego.:((

Najważniejsze są dla niego pieniądze, które bierze nawet, gdy wie, że stan pacjenta jest beznadziejny

brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak

Liczą się tylko pieniądze-świadczą o tym między innymi częste dyżury w szpitalu.

Z całą odpowiedzialnością polecam Pana doktora. jest osobą kompetentną i niesamowicie dokładną. Moja operacja miała miejsce rok temu a żeby dostrzec bliznę trzeba się dokładnie przyjrzeć.