dr n. med. Bogusław Falkowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Cudowny lekarz, dzięki niemu mam zdrową cudowną córkę. Miałam komplikacje w ciąży i upierałam się, aby chodzić do pracy, całe szczęście pan doktor wytrwale mi doradzał, żebym z pracą czekała. I posłuchałam . Dziękuję , będę wdzięczna do końca życia.

Nie polecam tego lekarza ,pobierał mi cytologię dwa razy ,bo za pierwszym razem ,powiedział że mi nie pobierał ,a miałam napisane w opisie USG ,bo też robił ,że pobrał też cytologię i do tej pory nie mam wyniku ,a minęło trzy miesiące .Co jest śmieszne ,że miał dzwonić jak będę miała niedobra cytologię

Przejechałam sie i tyle.Byłam w ciąży i zaczęłam w pewnym czasie krwawić a wcześniej miałam bóle brzucha.Pojawiłam sie u niego w szpitalu gdy był na dyżurze,dał parę tabletek i na 3 dzień powiedział zebym przyszła po receptę na ten lek.Pojawiłam się wtedy ale w ciężkim stanie i od razu skierował mnie do szpitala co powninien zrobić wtedy gdy zaczęło sie krwawienie.W efekcie-poroniłam.

Sympatyczny, cierpliwy. Poświęca dużo czasu pacjentce,cierpliwie wszystko tłumaczy. Polecam

jako lekarz nie powinien leczyć ma gdzieś kobietę rodzącą o mało dziecka przez niego nie straciłam, wolał iść na obiad niż zrobić cesarkę a dziecku tętno zanikało! odradzam!!!

Bardzo rzetelny, miły lekarz. odpowiada na wszystkie pytania, do takich lekarzy jak on warto zawsze chodzić.

Zgadzam się z poprzednią opinią na temat Pana Doktora Falkowskiego. Bardzo serdeczny człowiek, kompetentny specjalista. Wszystko wyjaśnia pacjentce, jeśli sam ma jakieś wątpliwości to mówi o nich otwarcie, niczego nie ukrywa. Naprawdę szkoda, że niewielu mamy takich lekarzy.

Świetny lekarz. Jest rzeczowy, konkretny. Nie jest zmanierowany i nie jest typem gwiazdy, jak niektórzy białostoccy specjaliści i "specjaliści". Sympatyczny, życzliwy, spokojny, cierpliwy. Poświęca dużo czasu pacjentce, odpowiada na wszelkie pytania, wszystko dokładnie tłumaczy. Szkoda, że takich lekarzy jest niewielu.... Polecam