dr n. med. Bogusław Falkowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Przejechałam sie i tyle.Byłam w ciąży i zaczęłam w pewnym czasie krwawić a wcześniej miałam bóle brzucha.Pojawiłam sie u niego w szpitalu gdy był na dyżurze,dał parę tabletek i na 3 dzień powiedział zebym przyszła po receptę na ten lek.Pojawiłam się wtedy ale w ciężkim stanie i od razu skierował mnie do szpitala co powninien zrobić wtedy gdy zaczęło sie krwawienie.W efekcie-poroniłam.

Zgadzam się z poprzednią opinią na temat Pana Doktora Falkowskiego. Bardzo serdeczny człowiek, kompetentny specjalista. Wszystko wyjaśnia pacjentce, jeśli sam ma jakieś wątpliwości to mówi o nich otwarcie, niczego nie ukrywa. Naprawdę szkoda, że niewielu mamy takich lekarzy.

Bardzo rzetelny, miły lekarz. odpowiada na wszystkie pytania, do takich lekarzy jak on warto zawsze chodzić.

Sympatyczny, cierpliwy. Poświęca dużo czasu pacjentce,cierpliwie wszystko tłumaczy. Polecam

Świetny lekarz. Jest rzeczowy, konkretny. Nie jest zmanierowany i nie jest typem gwiazdy, jak niektórzy białostoccy specjaliści i "specjaliści". Sympatyczny, życzliwy, spokojny, cierpliwy. Poświęca dużo czasu pacjentce, odpowiada na wszelkie pytania, wszystko dokładnie tłumaczy. Szkoda, że takich lekarzy jest niewielu.... Polecam

jako lekarz nie powinien leczyć ma gdzieś kobietę rodzącą o mało dziecka przez niego nie straciłam, wolał iść na obiad niż zrobić cesarkę a dziecku tętno zanikało! odradzam!!!