Bogusław Falkowski

Zdecydowanie polecam, fachowy i profesjonalny. Tylko tacy ludzie powinni być lekarzami.

Wspaniały lekarz, który działa cuda. Od 3 lata odsyłali mnie do różnych placówek robili różne badania i odsyłali z kwitkiem. Gdy trafiłam na Falkowskiego od razu stwierdził co mi jest i skierowała do szpitala na operację. Czekałam około czterech miesięcy ( miało być wcześniej ale chciałam być operowana dopiero na wakacjach ) Pełen profesjonalizm, doskonale wytłumaczył na czym będzie polegać zabieg jakie będzie późniejsze leczenie. Polecam wszystkim tym, którzy szzukają naprawdę bardzo dobrego lekarza.

jest świetnym lekarzem, szybko i dobrze robi rozpoznanie, polecam go wszystkim, którzy maja problemy z kolanami

Nie znam lepszego ortopedy, ratuje kończy gdy tłum innych profesorów (np. ze Szpitala z Szaserów W-wa)mówi, że trzeba amputować. Jezeli będę zmuszona iść do ortopedy to tylko do niego.

ma czucie facet no lata praktyki,dobrze diagnozuje ale bardzo odległe terminy zabiegów raczej skłonny jest zachęcać na zabiegi komercyje i tłumaczy NFZ nie ma już pieniędzy

Kto miał zabieg łękotki ? Mnie to czeka proszę o odpowiedź na gg:3570289. Z góry dziękuję.

Zdecydowanie polecam dr.Falkowskiego,dobry fachowiec i zna się na kolanach.Moje kolano miało być cięte a po wizycie u Dr.Falkowskiego mineło 5 tyg. i kolano wraca do normy i może nie trzeba będzie ciąć ale w kolejce jestem zapisany .Polecam Falkowski robił artroskopie kolana u kiku moich znajomych i wszyscy sa zadowoleni.Polecam.....

Wyjątkowy miły lekarz, z powagą i cierpliwoscią podchodzi do problemu / oba kolana chore/ . dwumiesięczna kuracja dała niesamowite wyniki, mogę teraz normalnie chodzić , a nie blokować się przed kazdym wejściem lub zejściem ze schodów . Polecam

Jest Bardzo dobrym lekarzem i naprawde go polecam..

Jest Bardzo dobrym lekarzem i naprawde go polecam..

Bardzo kompetentny specjalista. Fachowo i szybko rozpoznaje przypadek i udziela szczegółowych wyjaśnień. Dogłębnie odpowiada na pytania nie tracąc przy tym cierpliwości. Dla mnie wzorowy lekarz. Polecam każdemu kto ma kłopoty z kolanami.