Bogusław Falkowski

naprawdę super specjalista potrafi wytłumaczyć na czym polega leczenie jak długo będzie trwała rekonwalescencja i co bedzie dalej

Zarówno strongmani jak i my piłkarze leczymy się u Falkowskiego bo jak by nie było to autorytet w dziedzinie patologii kolana. Czeka mnie 6-ta wizyta, ale na szczęście już tylko kontrolna.

Po "leczeniu" dr Falkowskiego wylądowałam na stole operacyjnym w Wysokim Mazowieckim u dr Kruszewskiego...To mówi samo za siebie...Dr Falkowski nie potrafi przeczytać jasnego dla każdego dobrego ortopedy wyniku rezonansu magnetycznego....

Po pierwszej wizycie jestem zadowolony konkretny facet, uprzejmy dla pacjenta, czekam jeszcze na artroskopie kolana także zobaczymy jak będzie dalej.

zepsul mi kolano,teraz bede je leczyla u dr Kruszewskiego,ktory jest wysmienitym specjalista a nie tak jak ten papudrak

z czystym sumieniem polecamy tego specjaliste, profesjonalne podejscie do pacjenta. nie tylko dlatego ze wizyta byla prywatna. W szpitalu widac szacunek dla pacjenta, oraz nalezycie poswiecony mu czas. Mielem zaszczyt i szczescie ze trafilem na tak dobrego lekarza.

byłam u tego pana na wizycie w ramach umowy nfz i było to już dawno po godzinach pracy przychodni jak i jego ale ze miała pacjentów wszystkich przyją.odrazu stwierdził ze moje kolano nadje sie do artroskopii jak pokazałam usg chociaz jeszcze dodatkowo wyslłam mnie na mr.na zabieg nie czekałam dośc długo.Przed nim zostałam dokładnie poinformowana co mnie czeka i dostałam także informacje dotyczoące rehabilitacji.na wizytach kontrolnych sprawdzał jak sie goi i jak noga dochodzi do sprawności.Był bardzo miły i konkretny w swoich wypowiedziach.Załuje tylko że wcześniej do niego nie trafiłam,zanim moje kolano nie zostało tak mocno uszkodzone.

Nie polecam tego lekarza nikomu...Chodzilam do niego przez rok,twierdzil,ze moge żyć z moją dysfunkcją kolana,że w sumie,to móglby zrobic artroskopie,ale nie ma teraz na takie zabiegi kasy,a poza tym nie ma potrzeby...Pojechalam do Wysokiego Mazowieckiego,a tam lekarz momentalnie stwierdzil,ze kolano jest w fatalnym stanie,ze za rok może mi grozić endoproteza....Mam 21 lat...I tam na artroskopie czekalam tylko 3 miesiące....

Zoperował mi haluksa książkowo. Daję 4 za spełnienie oczekiwań bo jeszcze przede mną drugi taki sam zabieg:). Bardzo miły facet, dokładnie mówi o co chodzi w zabiegu. Wizyta była prywatna, bez proszenia zapisał na zabieg w szpitalu w bardzo krótkim czasie. Wizyta zawsze kosztuje, więc nie ma co oczekiwać, że będzie za darmo stawiał diagnozy.

Nie rozumiem skąd Falkowski dostał tak niskie oceny. Oceniam go rewelacyjnie pod każdym względem, tak pod względem kompetencji medycznych jak i pod względem kontaktu z pacjentem. Uratował sprawność mojego kolana.