Bogusław Falkowski

miałam u tego pana operacje haluksa metoda Scarf, jestem bardzo zadowolona a bylo to juz 2 lata temu. w sumie sa tylko 2 rozbieżne teorie na temat śrubek które są w kości, jedni mówią ze trzeba je usunąć a drudzy ze moga zostac... co tu robic?

Miałem u niego robiony przeszczep więzadeł krzyżowych przednich. Tak mi namieszał, ze do dziś nie mogę się pozbierać. Naobiecywał, że wszystko będzie w porządku jednak operacja się nieudała i jeszcze śrubę zgubił, którą potem trzeba było po raz kolejny operacyjnie usuwać. Chłop uczy się na pacjentach i jest naprawdę słabym lekarzem. Rada jak czegoś nie umiesz nie bierz się za to!!! Po prostu powiedz pacjentowi przepraszam Pana dla mnie to za trudne. Niech zajmie się artroskopią bo to dobrze robi chociaż i ostatnio słyszałem, że i to spieprzył. Kompletnie nie polecam.

lekarz jakich mało; polecam go każdemu, kto ma szczególnie problem z kolanami; szczęście w nieszczęści, że na niego trafiłam

Rozmawiajac przez telefon przedstawilam w paru zdaniach powod dla jakiego chcialabym sie skonsultowac z lekarzem. Sprawa dotyczyla mojego dwuletniego synka. Lekarz powiedzial abysmy przyszli na wizyte. Wizyta trwala niespelne 3 min. Niestety stwierdzil, ze takimi sprawami zajmuja sie dopiero po 3 roku zycia. Bez skrupulow zazadal 70 zl. Nie rozumiem za co, bo powinien mnie uprzedzic telefonicznie. Zdecydowanie nie polecam nikomu,

Zdecydowanie nie polecam nikomu,

dr traktuje pacjenta poważnie, stara się mu pomóc i trafnie diagnozuje. Dr również mnie operował, operacja przyniosła zamierzony efekt.

nic mi nie pomógł, nie polecam tego lekarza ni komu

nic mi nie pomógł, nie polecam tego lekarza ni komu

Najlepszy ortopeda i najlepszy specjalista od kolan jakiego miałam przyjemność spotkać na swojej drodze. Niezwykle kompetentny lekarz. Dzięki niemu kolano przestało boleć :) Polecam tego lekarza wszystkim !!!

Swietny specjalista ,znający się na rzeczy.Wyjasnia problem spokojnie i rzeczowo.Nie wyciąga pieniedzy, a swoją życzliwością i profesjonalizmem wzbudza zaufanie

Cieszę się, że spotkałam na swojej drodze tego lekarza. Dzięki niemu już niedługo wrócę do sportu.