dr n. med. Bogusław Jankiewicz

Ginekolog, Ginekolog położnik

1,8

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tego pana. Mam traumy z poprzednich wizyt a ten lekarz jedynie je potwierdził, wykazując się totalnym brakiem empatii i nieumiejętnym podejściem do klienta placówki prywatnej. Podczas badania kazał mi się rozluźnić ale nie dał mi na to żadnego czasu tylko badał „na chama”. Usłyszałam, cytuje „skoro stresuje się pani badaniem to jak pani współżyje” - takie słowa od ginekologa są zdecydowanie niedopuszczalne.

Przed pierwszą wizytą u tego lekarza nie czytałam opinii o nim. Po wizycie gdy tu zajrzałam uważam, że opinie dotyczące "nieuprzejmości" Pana Jankiewicza są trochę przesadzone. Wynika to po prostu z jego usposobienia - nie rozdaje uśmiechów na prawo i lewo. Ale i na to jest sposób - jeśli pacjentka jest pozytywnie nastawiona, to i lekarz potrafi zażartować. Co do kompetencji to nie mi to oceniać, tylko komisji, która przyznała mu tytuł dr n.med.

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego „lekarza”. Od początku niemiły i oschły. Nie powinien przyjmować pacjentek. SZKODA, ŻE WCZESNIEJ NIE SPRAWDZIŁĄM OPINII O NIM!!!! Trafiłam do tego pana w 5 miesiącu ciąży, ponieważ mojego lekarza prowadzącego w najbliższym czasie nie będzie, więc udałam się na NFZ na ul. Sienkiewicza, na comiesięczną kontrolę...i to był mój błąd, dr. Jankiewicz jeżeli można go nazwać dr. był bardzo nieuprzejmy, jak się dowiedział, że ciąże prowadzi inny lekarz, stwierdził, że „nie przyjmie mnie w tak zaawansowanej ciąży” (????). Poprosiłam go więc, skoro nie chce mnie przyjąć, żeby chociaż wypisał mi skierowanie na badania ogólne moczu i morfologie (obowiązkowe badania w czasie ciąży), na co „doktor” stwierdził, że on właściwie nie wie czy jestem ciąży (w 5 miesiącu brzuszek jest już widoczny!!!!!) i takiego skierowania mi nie wypisze, NIE BO NIE!!!! Na argument, że takie badania bez skierowania są odpłatne, a przecież odprowadzam składki i powinnam mieć takie badania refundowane przez NFZ, „dr” stwierdził, że „on też odprowadza składki. I co w związku z tym”. BEZCZELNY!!!!

Nie jestem pewna, czy lekarz infomauje mnie o wszystkich możlowościach jakie mam, czy dobira je ze względu na swoje preferencje.