dr n. med. Bogusław Karpowicz

Nefrolog, Pediatra

Dodaj opinię Umów wizytę

U tego lekarza byliśmy kilka razy z dzieckiem ze skierowaniem z NFZ. W połowie drugiej już wizyty lekarz oświadczył iż najlepiej jak przyjedziemy do jego prywatnego gabinetu, który mieści się w Trójmieście (125 km od naszego miejsca zamieszkania) i dał nam swoją wizytówkę. Miły, ale wyrachowany lekarz, który kasuje wypłatę z NFZ i niezbyt się przykłada do leczenia, a przy tej okazji nagania sobie pacjentów do swojego prywatnego gabinetu. Natychmiast zmieniliśmy lekarza (również z NFZ), który to od razu zaczął leczyć nasze dziecko.

kilkaset złotych wydanych ale było warto. Zawsze prywatne wizyty, bo niestety do państwowej przychodni zbyt długi czas oczekiwania. Nasz syn miał przewlekłe zapalenie układu moczowego z podejrzeniem refluksu, non stop od porodu e-coli w moczu. Dzięki naszemu lekarzowi prowadzącemu syna trafiliśmy do dr Karpowicza Dopiero doktor Karpowicz uspokoił mnie, młodą matkę. Wszystko wytłumaczył, wszystko spisał na karteczce - pełna "instrukcja obsługi":) Każdy pacjent podczas prywatnej wizyty ma godzinę na opowiedzenie całej historii choroby. Bardzo dobry lekarz i baaardzo go polecam. Mogliśmy do niego zadzwonić praktycznie o każdej porze z pytaniami ...

kilkaset złotych wydanych ale było warto.
Dzięki naszemu lekarzowi prowadzącemu syna trafiliśmy do dr Karpowicza
Dopiero doktor Karpowicz uspokoił mnie, młodą matkę.
Bardzo dobry lekarz i baaardzo go polecam.
Mogliśmy do niego zadzwonić praktycznie o każdej porze z pytaniami i wątpliwościami.
Baardzo mu jestem wdzięczna za opiekę nad moim synem, bo dzięki niemu mam teraz zdrowego uśmiechniętego 3-latka.

Wielki szacunek za posiadaną wiedzę i podejście zarówno do małych pacjentów jak i rodziców zmagających się z chorobą swoich pociech. Informacje przekazywane przez Pana, bez niepotrzebnych emocji pomagają przetrwać niełatwe chwile.

Wielki szacunek za posiadaną wiedzę i podejście zarówno do małych
pacjentów jak i rodziców zmagających się z chorobą swoich pociech.
Informacje przekazywane przez Pana, bez niepotrzebnych emocji pomagają
przetrwać niełatwe chwile.

Ja do dr Karpowicza chodzę od kilku lat z synem i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.Dowiedziałam się że już nie będzie przyjmował w Starogardzie Gdańskim i jestem załamana no ale cóż pojadę za tym lekarzem nawet na koniec świata.Znalazłam i wiem gdzie teraz przyjmuje i zaraz umówię syna na wizytę.Polecam tego lekarza!!!Nasze dzieci są w dobrych rękach;-)

bardzo dokładny, wszystko tlumaczy co i jak informuje tez o mozliwych skutkach ubocznych leko.moj starszy syn mial problemy z nawracajacym zapaleniem pecherza doktor go z tego wyprowadzil teraz chodze do doktora z drugim dzieckiem i rowniez jestem bardzo zadowolona nie wyobrazam sobie innego nefrologa dla moich pociech.

wczesniej z dzieckiem wizyty u dr czerniaka ale dr Karpowicz zdecydowanie wyższy poziom inteligencji i kultury, nie traktuje pacjenta jak chodzący banknot, wiedza duza zaangazowanie bardzo duze ,w przeciwieństwie do poprzedniego doktora

wczesniej z dzieckiem wizyty u dr czerniaka ale dr Karpowicz zdecydowanie
wyższy poziom inteligencji i kultury, nie traktuje pacjenta jak chodzący
banknot, wiedza duza zaangazowanie bardzo duze ,w przeciwieństwie do
poprzedniego doktora

Specjalista od nerek u dzieci bardzo dobrze tłumaczy chorobę i co najważniejsze wdraża leki w ostateczności, wiedza ogromna .Gdyby była skala do 6 doktor otrzymał by same szóstki.

Specjalista od nerek u dzieci bardzo dobrze tłumaczy chorobę i co
najważniejsze wdraża leki w ostateczności, wiedza ogromna .Gdyby była skala
do 6 doktor otrzymał by same szóstki.

Specjalista od nerek u dzieci bardzo dobrze tłumaczy chorobę i co
najważniejsze wdraża leki w ostateczności, wiedza ogromna .Gdyby była skala
do 6 doktor otrzymał by same szóstki.

bardzo dobry lekarz z powołania, leczenie szybkie i skuteczne, inny nefrolog tylko straszył a doktor wyleczył.

bardzo dobry lekarz z powołania, leczenie szybkie i skuteczne, inny
nefrolog tylko straszył a doktor wyleczył.

Z pełną odpowiedzialnością polecam dr Karpowicza, lekarz bardzo kompetentny, wyjaśni chorobę od "A do Z". Wizyta trwa ok 1 godz, gdzie u pozostałych lekarzy 20 min:-( Ogromnym atutem jest fakt, że Doktor już przez tel. potrafi skonsultować chorobę dziecka, tzn. jaki antybiotyk podać itp.Polecam wszystkim rodzicom, którzy przestali wierzyć w dobrych lekarzy!!! Anna K.

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Pruszcz Gdański"?

dr
Hanna Kawalec