dr n. med. Bogusław Karpowicz

Nefrolog, Pediatra

lekarz z powołania z ogromna wiedzą, polecam każdej mamie która ma dziecko z chorymi nerkami

lekarz z powołania z ogromna wiedzą, polecam każdej mamie która ma dziecko
z chorymi nerkami

zdecydowanie nr 1 na pomorzu, niesamowita wiedza, skuteczność leczenia, tłumaczenie choroby i czas poświęcony pacjentowi wszystko zasługuje na wyróżnienie.Cenrtum zdrowia dziecka poleca dr karpowicza i słusznie to najlepszy specjalista od nerek.

słusznie to najlepszy specjalista od nerek.

Lekarz z powołania, cudowne podejście do dzieci, wiedza ogromna.

Lekarz z powołania, cudowne podejście do dzieci, wiedza ogromna.

Lekarz, który nie powinien leczyć dzieci, moja córka z nawracającym ZUMem traktowana była jak powietrze, jeżeli metodą leczenia bakterii ecoli są nasiadówki to gratuluję doktorowi zdobytej wiedzy, nie czyta wyników moczu, udaje, że wielu rzeczy nie widzi i traktuje pacjenta jak powietrze, nie słucha, nie a podejścia do dziecka i nie umie leczyć, może prywatnie jest inny, ale sam stwierdził, że nie da rady wyleczyć mojego dziecka, bo zamiast szukać przyczyny skąd biorą się nawracające bakterie ecoli, które niszczyły powoli nerki i pęcherz, kazał stosować przez 2 lata furaginę, która już na moje dziecko nie działała

Najlepszy nefrolog o jakim można marzyć ilość poświęconego czasu tłumaczenie choroby i wsparcie jakie dają sprawiają że TO NAJLEPSZY NEFROLOG W CAŁEJ PÓŁNOCNEJ POLSCE:)

Przy każdej wizycie Pan doktor się pytał czy również uczęszczamy do jego prywatnego gabinetu. Wysłał nas na badania do Warszawy mimo tego, że takie same można wykonać w Gdańsku. Skierował nas na badanie bez poinformowania, ze najpierw trzeba wykonać posiew. Mimo tego, że wszystkie wyniki wyszły w normie poinformował nas, że i tak nerkę należy usunąć i podał kilka numerów telefonów do chirurgów w celu konsultacji. ZGROZA !!! Już 4 lata jesteśmy z synem u innego lekarza pod kontrolą i cały czas z nerką. Badania wykonujemy w Gdańsku w Akademi Medycznej i to nie prywatnie.

Bardzo dobry specjalista kompetentny i odpowiedzialny świetnie zna się na rzeczy.

Bardzo dobry specjalista kompetentny i odpowiedzialny świetnie zna się na
rzeczy.

Bardzo trudno określić Doktora ma specyficzny sposób bycia, ale uprzejmy i nie jest pochopny lubi wiedzieć więcej i zleca kolejne badania. Jednak brak mi 100 % zaufania nie wiem dlaczego?