dr n. med. Bogusław Kompf

Flebolog, Ortopeda, Podolog, Chirurg ortopeda

Nareszcie trafiłam na kompetentnego lekarza. miałam otwierające się żylaki lewej nogi które zoperowałam w tamtym roku. teraz leczę u doktora Kompfa drugą nogę. w klinice panuje miła atmosfera, wszystkie moje wątpliwości rozwiał Pan Doktor odpowiadając wyczerpująco na moje pytania. naprawdę gorąco polecam

Z powodu mocno zaawansowanej choroby żył nogi prawej, zdecydowałam się w kwietniu poddać opracji w klinice dr Kompfa.Pozytywne efekty leczenia zadecydowały o tym, że jesienią tego roku zdecydowałam się na operację drugiej nogi także w tej klinice. Jestem bardzo zadowolona; ustąpiły opuchilzna i bol, a nogi wreszcie mi sie podobają. Wszystkim wahającym się polecam tę klinikę z uwagi na fachowość, cierpliowość i uprzejmość Doktora i jego personelu.

Dzień dobry. Od mojego zabiegu w gabinecie doktora Kompfa minęło już sporo czasu ale postanowiłem podzielić się z innymi opinią na temat Pana doktora jak i samego zabiegu. Jak najlepszą opinią oczywiście. Sam zabieg mimo olbrzymiego stresu wspominać będę dobrze - jeśli można to tak określić. Składa się na to oczywiście podejście Pana doktora zarówno od strony merytorycznej jak i zwykłej - ludzkiej. Po operacji (żylaki) i miesiącu noszenia specjalnej rajstopy moja noga wygląda i sprawuje się jak nowa. Chciałbym w tym miejscu jeszcze raz podziękować doktorowi. Serdecznie polecam.

Chciałbym w tym miejscu jeszcze raz podziękować doktorowi. Serdecznie polecam.

Jestem zadowolona z mikrooperacji jaką przeprowadził pan doktor. Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. W klinice są komfortowe warunki i troskliwa, miła opieka.Podczas zabiegu nie odczuwałam bólu, a potem to tylko w pachwinie gdzie było szyte. Polecam :)

Pan dr traktuje pacjentów dość taśmowo. Po moim drogim zabiegu (3500 zł) nie miałam mozliwości zadać nurtujących mnie pytań, ponieważ lekarz przeprowadzał już następny zabieg. Gdy podczas wizyty kontrolnej (2 m-ce po zabiegu) wyraziłam swój niepokój co do stanu zoperowanej nogi, lekarz zignorował moje wątpliwości, natomiast od razu był gotów wykonać następny odpłatny zabieg.

jest doskonalym specjalista od zylakow. Polecam

jest doskonalym specjalista od zylakow. Polecam

Z uwagi na ponad 10 letni okres bycia pacjentką doktora Kompfa oraz po doświadczeniach związanych z zabiegami ( halluksy, żyły)jednoznacznie mogę stwierdzić, że jest to wyjątkowy człowiek, profesjonalny lekarz dbający o swoich pacjentów.

naprawde 0 uprzejmosci ani szacunku do pacjentów nie polecam ...

naprawde 0 uprzejmosci ani szacunku do pacjentów nie polecam ...

Doktor Bogusław Kompf operował mi halluksy obu nóg naraz.Było to kilka dni przed zlotem żaglowców. Myślałam,że nie będę mogła mogła pójść na imprezę i będę musiała zadowolić się relacją w TV. Nic podobnego. Z kliniki po operacji wyszłam na własnych nogach w specjalnych butach, które chroniły operowane stopy przed urazami. Na imprezę poszłam 4 dni po operacji, musiałam tylko uważać, żeby w tłoku ktoś mnie nie nadepnął.Ból po operacji krótkotrwały i do zniesienia. środek przeciwbólowy zażyłam tylko na noc po operacji, później nie było takiej potrzeby. Strasznie bałam się tej ...

Strasznie bałam się tej operacji i cierpienia po niej, więc decyzję o poddaniu się zabiegowi odkładałam z roku na rok. Patrzyłam bezradnie jak stopy wykoślawiają się coraz bardziej. W końcu gdy chodzenie sprawiało mi dokuczliwy ból a buty po paru tygodniach wyglądały jak wyjęte ze śmietnika, tak były wykoślawione, zdecydowałam się na wizytę u doktora Kompfa. Na własnej skórze ( nogach ) przekonałam się, że strach ma wielkie oczy. Żałuję, że zdecydowałam się tak późno, oszczędziłabym sobie kilku lat cierpień. Teraz mam zgrabne stopki, mogę kupować eleganckie, markowe buty, które nie tracą fasonu i mogę brać udział w pieszych rajdach, które dają mi wiele radości a to wszystko dzięki cudownym rękom doktora Bogusława Kompfa. Polecam go wszystkim swoim znajomym.