dr n. med. Bogusław Kopp

Gastroenterolog

NIE POLECAM !!! WYJĄTKOWO NIEUPRZEJMY, ZBYWAJĄCY PACJENTA, PO WIZYCIE U TEGO PANA WYLĄDOWAŁEM NA ONKOLOGII I TAM PYTALI DLACZEGO GASTROLOG NIE PODJĄŁ WŁAŚCIWEGO DZIAŁANIA..NON COMENTS.

Pan doktor odesłał mnie do domu z ostrym zaostrzeniem do domu (choroba CU), ponieważ nie byłam zapisana i powinnam przyjść w moim wyznaczonym terminie (za 2 miesiące). Dodam jeszcze, że na korytarzu nie było innych czekających na wizytę, a pan miał przyjmować jeszcze przez 1,5 h. Stanowczo nie polecam. Na szczęście są inni lekarze.

Na szczęście są inni lekarze.

Witam, zdecydowanie nie polecam tego lekarza!choruję na cu od 4 lat, od lat mam zaostrzenie...w lutym tego roku jak trafiłam do dr myślałam,że może wreszcie mi pomoże(wizyty prywatne)...po jego zapewnieniach że wszystko jest dobrze ,trafiłam do szpitala wojskowego,porobili mi tam badania i skierowali do przychodni, leczę się azatiopryną, która na mnie nie działa niestety, wczoraj usłyszałam od szanownego pana,że mam się leczyć u rodzinnego lekarza, a z bólem mam walczyć( po aza boli mnie wątroba, wyniki krwi nie są dobre), a poza tym to on nie ma czasu leczyć...

Witam,

Polecam pana doktora, w gabinecie spedzilam ok. godzine doktor wszystko bez pospiechu dokladnie wytlumaczyl, przepisal kilka lekow, ktore zlagodzily moje dolegliwosci a nawet dał nadzieję na całkowite wyleczenie :) Dokladnie przegladnal i skomentowal wszystkie badania jakie mialam dotychczas wykonane. Po za tym pan doktor to bardzo miły i ciepły człowiek.

Polecam pana doktora, w gabinecie spedzilam ok. godzine
Po za tym pan doktor to bardzo miły i ciepły człowiek.

Bardzo jestem zadowolona z wizyty. W końcu trafiłam na właściwego lekarza, który ustalił mi odpowiednie leczenie, a męczyłam się pół roku z moją chorobą. A poza tym jest miłym i życzliwym człowiekiem. Bardzo dziękuje.

Kilka lat męczyłem się z moim problemem. Chodziłem od lekarza do lekarza. Albo mnie odsyłano do kolejnego albo diagnoza i leki były nie trafione. Jedna wizyta u tego lekarza zakończona słowami "Po tym Pan już do mnie nie będzie musiał przychodzić" i trzy leki. Od wizyty minęło już trochę czasu i jak na razie faktycznie, nie bardzo mam z czym iść :) Polecam, to według mnie prawdziwy fachowiec i bardzo miły człowiek.

Polecam, to według mnie prawdziwy fachowiec i bardzo miły człowiek.

Osoba pana doktora absolutnie nie wymaga komentarza. Przewlekła choroba potrzebuje czegoś więcej niż tylko lekarza a ja to znalazłam.