dr n. med. Bogusław Kostkiewicz

Neurochirurg

Dla mnie Pan Doktor Bogusław Kostkiewicz jest najlepszym specjalistą jakiego spotkałam, polecam z całego serca ! W listopadzie 2020 r. wykryto u mnie rzadko spotykanego guza szyszynki. Od tam tej pory mój przypadek był konsultowany u wielu neurochirurgów , którzy nie chcieli podjąć się mojej operacji ze względu na ciężkie umiejscowienie guza co za tym szkło duże ryzyko operacji oraz mój młody wiek. Pan Doktor Kostkiewicz nie zastanawiał się ani chwili czy mnie z operować. Sam mi zapropował operację.Wziął mnie pod swoją opiekę. Zajmował się mną jak swoją córką. Operacja odbyła się w styczniu, Guz wycięty zostal w całości. Doktor mnie uratował i do końca mojego życia mu tego nie zapomnę. Polecam w 100%. Wdzięczna pacjentka z Poznania ☺️

Wiele lat temu Pan Kostkiewicz uratował życie mojemu ojcu. W tamtych latach operacje na mózgu nie były jeszcze popularne i mało było specjalistów. Doktor zajmował się ojcem bardzo dokładnie, rzetelnie też informował, że operacja jest bardzo poważna - na tyle poważna, że ojciec mógł nie przeżyć. Przeżył i ma się dobrze do dziś. Z Panem Doktorem mamy bardzo życzliwy kontakt do dziś. Być może bywa czasem "oschły", być może zdarza się , że nie ma czasu rozmawiać ale to, że jest specjalistą podejmującym się naprawdę ciężkich przypadków - tego nie można pominąć! Bierze na siebie ogromny ciężar bo przecież chyba wszystkie te operacje obarczone są ogromnym ryzykiem. Poza tym - jest człowiekiem, jak każdy z nas - a każdy człowiek ma prawo mieć gorszy dzień.

Rakarz.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Pan Doktor jest mistrzem w swoim fachu.We wrześniu tego roku wykryto u mnie guza szyszynki który powodował silne bóle glowy. Pan Doktor podjął się operacji mimo bardzo trudnego umiejscowienia guza i co za tym idzie ryzyka powikłań. Wykonał operację po mistrzowsku chociaż była bardzo długa wyszlam z tego bez żadnych powikłań. Jeszcze raz dziękuję Panu Doktorowi za podarowanie mi drugie zycia.

Beszczelny prostak na dodatek chamski. Uważa się za Boga. Zazdrość w stosunku do bardziej kompetentnych lekarzy nie długo rozsadzi go od środka. Nie rozumiem dlaczego do tej pory nie zajęło się nim biuro do spraw korupcji. A mieli by dużo do roboty

Pan Doktor, jak dla mnie jest niekwestionowanym MISTRZEM w swojej dziedzinie! W maju tam tego roku wykryto u mnie rzadkiego guza szyszynki. Od tam tej pory miałam styczność z wieloma neurochirurgami, którzy nie chcieli podjąć się mojej operacji ze względu na ciężkie umiejscowienie guza i co za tym idzie ryzyko. Pan Doktor natomiast wziął mnie pod swoje skrzydła, zaopiekował się mną. Tak naprawdę traktował mnie jak swoją córkę. Na ten moment jestem 3 tygodnie po operacji, którą oczywiście wykonał Pan dr n. med. Bogusław Kostkiewicz. Wykonał ją po prostu genialnie! Usunął mi całego guza. Podczas pobytu w szpitalu cały czas przychodził do mnie i spawdzał jak się czuję, spotkałam się u Niego z niesamowitą troską i uśmiechem. Na pewno nie było chamstwa... Blizna po operacji jest już praktycznie niewidoczna, a ja czuję się świetnie! Cały zespół szpitala MSWiA w Warszawie jest niesamowity! Dziękuję im za wspaniałą opiekę po operacji! SZCZEGÓLNIE DZIĘKUJĘ PANU DOKTOROWI, KTÓREMU TAK NAPRAWDĘ ZAWDZIĘCZAM DRUGIE, NOWE ŻYCIE! Będę mu za nie wdzięczna do końca życia!

Zdecydowanie odradzam. Dawno nie spotkałam się z takim chamstwem i brakiem empatii. Zero szacunku dla pacjenta. Niezwykła buta i arogancja.

Trudno wystawić pozytywny komentarz - opinię o panu ordynatorze. Doświadczyłem na własnej skórze chamstwo, bezczelność butę i arogancję. Poddanie się operacji świadomie na tym oddziale uważam za błąd. Ilość powikłań, ponownych operacji z uszkodzeniem mózgu włącznie przy powtórzę chamstwie ordynatora trudno nazwać profesjonalizmem. Traktowanie rodziny pacjenta jako zło konieczne - wykrzykiwanie i obrażanie cierpiących ludzi przekreślają całkowicie ordynatora. Niemniej pracują na oddziale również ekarze godni polecenia.

Przepraszam, że tak długo to trwało, ale chciałabym tą drogą przekazać WSZYSTKIM lekarzom, pielęgniarkom i pozostałym pracownikom wyrazy wdzięczności i podziękowania za ich pracę i zaangażowanie w trakcie mojej choroby. Moja operacja (tętniak mózgu) odbyła się 08.08.2013r..Operowana byłam przez dr n.med. Pana Bogusława Kostkiewicza, moim lekarzem prowadzącym był Pan dr Kostyra. Lekarz , który mnie przyjmował na oddział to dr Krzymiński. Z perspektywy czasu uważam, że były to Doskonałe Narzędzia w rękach Pana Boga, które uratowały moje życie. Pomimo kontrowersyjnego stylu bycia dr Kostkiewicza, uważam Go za Dar od Boga ...

Moja operacja (tętniak mózgu) odbyła się 08.08.2013r..Operowana byłam przez dr n.med. Pana Bogusława Kostkiewicza, moim lekarzem prowadzącym był Pan dr Kostyra. Lekarz , który mnie przyjmował na oddział to dr Krzymiński. Z perspektywy czasu uważam, że były to Doskonałe Narzędzia w rękach Pana Boga, które uratowały moje życie. Pomimo kontrowersyjnego stylu bycia dr Kostkiewicza, uważam Go za Dar od Boga na swojej drodze życia, Gdyby nie ON.........
Razem z dr n.med. Michałem Zawadzkim( "naczyniowcem" ze szpitala MSWiA) podjęli decyzję o operacji metodą tradycyjną -zaklipsowanie tętniaka i odrzucili embolizację, jako zbyt ryzykowną .Wyrazy uznania i wdzięczności również dla Pana dr Zawadzkiego.
Pragnę WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do mojego wyzdrowienia, poczynając od dr Kostkiewicza i całego oddziału Neurochirurgii Szpitala MSWiA , kończąc na przemiłych Paniach z sekretariatu -p.Marty i drugiej (przepraszam zapomniałam imienia, ale twarz pamiętam)serdeczne podziękowania, z całego serca przekazując wyrazy uznania i szacunku.
Nie zgadzam się z opinią Anonima z 23.07.2015, ponieważ uważam, że trzeba wybrać, szukając najlepszego specjalisty , czy zależy nam na uprzejmości i sympatii, czy na fachowości, profesjonalności a dopiero na uprzejmości, nie sztuką jest ukrywać się i szkalować innych.
Taką Osobę znalazłam (właściwie mój Mąż -bo to On wówczas podejmował za mnie decyzje)w Osobie Pana Doktora Bogusława Kostkiewicza z Całym Swoim Zespołem. Gorąco polecam .
Urszula Szulińska ( pacjentka operowana 08.08.2013r.)

Kostkiewicz traktuje pacjentów jak śmieci jak zło konieczne. Całkowita ignorancja. Każdy w szanującej się instytucji, za tak chamski sposób bycia i rozmowy dawno wyleciałby na bruk, a tu go trzymają i pomyśleć, że pacjent jeszcze musi płacić za takie tratowanie. Czy on jest dobry jako fachowiec tego nie wiem, ale taki cham w żadnym wypadku nie powinien zajmować takiego stanowiska.