dr Bogusław Kubacki

Lekarz rodzinny

Super lekarz! W końcu czuję się w pełni zaopiekowana :) Pan Doktor jest kompetentny i sympatyczny. Chciałabym, zby wszyscy lekarze tacy byli.

najlepszy lekarz rodzinny jakiego miałem do tej pory. Polecam wszystkim!!!

najlepszy lekarz rodzinny jakiego miałem do tej pory. Polecam wszystkim!!!

Wszyscy pracownicy przychodni są świetni: życzliwość i ludzkie podejście do pacjenta. Byłam tam tylko trzy razy, ale coraz bardziej mi się podoba i Kubacki, i cała reszta. Pacjenci pana doktora to przeważnie starsze osoby bez dostępu do internetu, ale kiedy wychodzą wszyscy mówią o wspaniałości tego lekarza. Cierpliwy i bardzo życzliwy wobec pacjenta. Trochę ekscentryczny, ale to coraz bardziej mi się podoba.

Bardzo sympatyczny i dokładny lekarz,pamięta pacjenta nie jest się następnym pacjentem który zawraca głowę.Na pierwszej wizycie zlecił mnóstwo badań, o które próżno prosić innych lekarzy.Jestem zadowolona i polecam.

Podejście może służyć za wzór. Facet umie rozmawiać na każdy temat, zarówno czy lubi pan grać w szachy, jaka jest biologia bakterii w naszym gardle oraz dlaczego ten lek będzie w leczeniu najlepszy a nie inny. Widać, że jest obrotny a przy tym nie robi z siebie niedostępnej instytucji. Na chwilę obecną jest dla mnie synonimem słów lekarz rodzinny.

Dzięki temu panu moje dziecko wylądowało w szpitalu!! Jego metody "żadnych leków" spowodowały, że dziecko jest teraz w ciężkim stanie i musi przyjmować garść specyfików!! Dziadek dzięki niemu ma zapalenie płuc, bo nie kazał mu podawać żadnych leków i proszę, jakie teraz są konsekwencje. Dla dzieci malutkich absolutnie nie polecam!! Dorośli - sami go oceńcie...

Młody lekarz rodzinny (jest również mgr prawa), zaangażowany w swoją pracę, kompetentny, gadatliwy, na każde pytanie związane ze zdrowiem udzieli bardzo wyczerpującej wypowiedzi. Opiekuje się moją mamą, mną i moim 3-letnim synem. Uważam, że sprawdził się lepiej niż kilku szczecińskich pediatrów. Polecam z czystym sumieniem, również dla małych dzieci.

Polecam z czystym sumieniem, również dla małych dzieci.

Byłam bardzo zadowolona, doktor wyleczył naturalnie bez antybiotyków. Nawet zlecił badania bez proszenia.

Byłam bardzo zadowolona, doktor wyleczył naturalnie bez antybiotyków.
Nawet zlecił badania bez proszenia.