dr Bogusław Madejski

Świetny specjalista, miły, uprzejmy, a przy tym poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu!

Sympatyczny, wspaniały człowiek. Poświęcił nawet czas w niedzielę przy bardzo nagłej sprawie. Prosta lokalizacja gabinetu. Polecam każdemu.! Potrafi wszystko dobrze wyjaśnić i doradzić.

Fantastyczny lekarz takich lekarzy więcej.

Fantastyczny lekarz takich lekarzy więcej.

Mimo wizyt w publicznej przychodni jestem w 100%zadowolona jest to jedyny lekarz do którego chodziłam. Pierwsze nasze spotkanie miało miejsce jakieś 6 lat temu teraz prowadzi moją ciążę i jestem zachwycona. Kompetentny, dowcipny ma podejście do pacjentek. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jego jedynym minusem może być to że nie każda z nas rozumie jego żarty... Polecam

Miły i kompetentny, nie traktuje pacjentki przedmiotowo, jak zdarza się to u innych lekarzy. Wzbudza totalne zaufanie. Jeżeli chodzi u mój przypadek, to po paru minutach wizyty zdiagnozował problem, którego przez dwa lata nie potrafili zdiagnozować inni. Między innymi lekarze ze słynnej przychodni na Parkowej w Białymstoku. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.

Nie ma w Bielsku Podlaskim lepszego ginekologa niż dr.Madejski....polecam:)

Nie ma w Bielsku Podlaskim lepszego ginekologa niż dr.Madejski....polecam:)

Dla mnie to jedyny godny zaufania ginekolog w Bielsku.Prowadził moją ciążę i nadal będzie moim lekarzem

świetny lekarz, niezłe poczucie humoru, odbierał i mój poród, wszystko przebiegło sprawnie i bez stresu :)

W lipcu 2010 ten lekarz odbierał mój poród. To jest rewelacyjny lekarz i przesympatyczny człowiek. Z całego serca życzę wszystkim dziewczynom aby rodziły u takich lekarzy jak on. Dodam tylko, że mój synek ważył 4.300kg a ja tego wcale nie odczułam:-) Jego opieka była z każdej strony naj, naj, naj!!! Gdyby wszyscy ginekolodzy byli tak dobrzy nie byłoby ciężkich porodów:-) Polecam go z całego serca!!!!!!!!!!!!!!

W lipcu 2010 ten lekarz odbierał mój poród.

Gdyby wszyscy ginekolodzy byli tak dobrzy nie byłoby ciężkich porodów:-)

Polecam go z całego serca!!!!!!!!!!!!!!