lekarz Bogusław Mateja

Internista, Kardiolog

Jeśli chodzi o Pana doktora to nie mogę nic złego powiedzieć ale obsługa mówiąc kolokwialnie wyślizgała mnie z terminu wizyty. Ja rozumię ale w tej sytuacji nic nie mogę zrobić ale tam już nie pójdę- jadę do Wrocławia. Dobranoc

Profesjonalny, przyjazny, spokojny i cierpliwy. Ma świetny kontakt z pacjentem - tłumaczy sposób leczenia, nie straszy pacjenta, odpowiada rzeczowo na pytania. Wizyta w jego gabinecie to ogromny komfort. Jestem na początku leczenia ale już odczuwam pozytywne efekty. Po wizycie wychodzę z dawką dobrej energii i optymizmu. Lekarz z powołania.

Jestem pielęgniarką, nie pacjentką, ale mialam przyjemność dyżurować z Panem Doktorem. Chcę napisać, że jest to człowiek skromny, taktowny, empatyczny i pogodny. Praca z nim to przyjemność.

Znakomity lekarz!parę lat temu leczył moją babcię ,a teraz ja jestem pacjentką!ma bardzo dobre podejście do pacjenta!jest cierpliwy i stawia prawidłowe diagnozy!zdecydowanie godny polecenia

Bardzo uprzejmy, kompetentny i cierpliwy. Wyjaśnia dokładnie o co chodzi, nie spieszy się, nie daje odczuć że czas się właśnie kończy. Służy radą i pomocą. Polecam bez najmniejszych wątpliwości.

Lekarz któremu zawdzięczam bardzo wiele, Pan Doktor skierował mnie na ablacje. Dzięki Niemu po 10 dniach trafiłem na sale zabiegową. Jest NAJLEPSZYM KARDIOLOGIEM W OPOLU. Mam nadzieję ,że spotkam jeszcze takich ludzi. Dziękuję za pomoc Panie Doktorze.

Mam nadzieję ,że spotkam jeszcze takich ludzi.
Dziękuję za pomoc Panie Doktorze.

Z czystym sumieniem można polecić takiego lekarza

Z czystym sumieniem można polecić takiego lekarza

Jest jednym z bardziej kompetentnych kardiologów na opolszczyźnie.W moim przypadku postawił trafną diagnozę i nie zbył mnie po pierwszej wizycie tak jak robili to inni lekarze. Życzyłabym sobie i nam wszystkim wiĘcej takich lekarzy - poprostu świetnych diagnostów, gdyż diagnoza jest najważniejsza. POLECAM..

POLECAM..

bardzo dobry lekarz , kompetentny, dokładny i dociekliwy wykonuje tyle badań ile potrzebne jest do zdiagnozowania choroby. Polecam ludziom z [problemami sercowymi

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Uprzejmy, taktowny, profesjonalny, zna się na rzeczy