mgr Bogusław Mazur

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Witam Trafiłam do pana Mazura z bardzo ostrym bólem pleców. Po bardzo rzetelnie przeprowadzonym wywiadzie i potrzebnych badaniach rehabilitacja przebiegła bardzo sprawnie i do tej pory nie mam już problemów z plecami. Jest to bardzo dobra klinika i polecam ją każdemu kto posiada jakiekolwiek dolegliwości związane z bólem pleców, ale i nie tylko :)

Witam

Trafiłam tutaj z powodu problemów z kręgosłupem szyjnym. Ból doskwierał mi praktycznie cały czas. Pan Mazur przeprowadził odpowiednie badania, zrobił zdjęcia i prawidłowo zdiagnozował przyczynę bólu. Terapia manualna nie należała do najkrótszych aczkolwiek w końcu udało się pozbyć tej dolegliwości i w końcu nie odczuwam żadnego dyskomfortu, a Pan Mazur to bardzo przyjazny specjalista, po którym widać, że cieszy go to co robi ;)

Nie pamiętam, abym wcześniej spotkał fizjoterapeutę z takim podejściem, jak pan Mazur. Uprawiam dużo sportów, które nadwyrężają moje stawy i kręgosłup i gdyby nie pomoc pana Bogusława, już dawno bym się rozpadł na kawałki. A tutaj wiem, że zawsze dostanę tyle czasu, ile będzie potrzebne i to jeszcze w bardzo miłej atmosferze. Rewelacja

Bardzo długie męczyłam się z rwą kulszową. Ani zastrzyki, ani tabletki, ani standardowa rehabilitacja nie pomogły. Dopiero wizyta u Pana Mazura dała nadzieję i jak się faktycznie okazało, był on w stanie mi pomóc i to zrobił. W końcu problem zniknął, a mnie nie doskwiera już żaden ból i mogę normalnie funkcjonować.

Chodziłam do tego gabinetu ze skoliozą u młodszego dziecka i koślawymi kolanami u starszego. Za każdym razem miłe przyjęcie i profesjonalna pomoc.

Do Pana Mazura przyszedłem z chorymi stawami, z którymi mam problem od lat. Dopiero teraz polecono mi tego specjalistę i już rozumiem czemu. Konkretny, rzeczowy, bez problemu zdiagnozował problem i ułożył specjalne leczenie oraz terapię. Odkąd się leczę czuję się dużo lepiej.

Miałam straszny problem z bólem plecy, niestety codzienne noszenie zakupów, podnoszenie dzieci wcale nie ułatwiało mi funkcjonowania. Wybrałam się więc do Pana Bogusława Mazura i to był strzał w dziesiątkę. Praktycznie wystarczyły 4 wizyty, a mój ból już prawie zniknął, serdecznie polecam.

Co najważniejsze pomoc jest skuteczna. Dodatkowymi atutami jest fachowe podejście i świetna atmosfera. Zdecydowanie świetny lekarz.

Do Pana Bogusława Mazura trafiłam z polecenia mojej koleżanki. Po ciąży bardo zaczął boleć mnie kręgosłup, w końcu doszło do tego że nie mogłam podnieść własnego dziecka. Na szczęście Pan Bogusław świetnie zajął się moim problemem, po kilku miesiącach rehabilitacji mój ból praktycznie zniknął. Polecam.

Pan Bogusław przeprowadził ze mną profesjonalny wywiad i zalecił ćwiczenia dostosowane do stanu zwyrodnienia kręgosłupa. Zamierzam kontynuować leczenie u Pana Bogusława i zdecydowanie polecam tego specjalistę.