mgr Bogusław Mazur

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Pan Mazur bardzo pomógł mojej mamie przeprowadzając fizjoterapię pooperacyjną. Moja mama jest kobietą starszą, więc potrzebna była naprawdę duża doza cierpliwości. Polecam.

Serdecznie polecam usługi Pana Bogusława Mazura, fizjoterapia pooperacyjna przebiegła bardzo pomyślnie. Doszłam do siebie w krótkim okresie czasu.

Trafiłem do Pana Mazura z polecenia znajomego, polecenie okazało się bardzo trafne! Pan Mazur jest bardzo uprzyjmy w stosunku do pacjenta, dokładnie tłumaczy co jest przyczyną bólu i skutecznie go niweluje. Polecam!

Witam Trafiłam do pana Mazura z bardzo ostrym bólem pleców. Po bardzo rzetelnie przeprowadzonym wywiadzie i potrzebnych badaniach rehabilitacja przebiegła bardzo sprawnie i do tej pory nie mam już problemów z plecami. Jest to bardzo dobra klinika i polecam ją każdemu kto posiada jakiekolwiek dolegliwości związane z bólem pleców, ale i nie tylko :)

Witam

Co najważniejsze pomoc jest skuteczna. Dodatkowymi atutami jest fachowe podejście i świetna atmosfera. Zdecydowanie świetny lekarz.

Chodziłam do tego gabinetu ze skoliozą u młodszego dziecka i koślawymi kolanami u starszego. Za każdym razem miłe przyjęcie i profesjonalna pomoc.

Przez ból odcinka lędźwiowego praktycznie nie mogłam już chodzić ale na szczęście Pan Mazur wiedzą i doświadczeniem uporał się z bólem ekspresowo.

Doświadczony specjalista, który zna się na swoim fachu. Jest bardzo konkretny i szczegółowy a co najważniejsze jest bardzo kulturalny. Polecam!

Mistrzostwo świata w diagnozowani i naprawianiu człowieka. Duża wiedza i zaangażowanie. Dawno nie byłem u tak profesjonalnego specjalisty.

Fizjoterapeuta z prawdziwego zdarzenia, który stawia człowieka na nogi i pozwala mu szybko wrócić do zdrowia.