mgr Bogusław Mazur

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Szybka i skuteczna rehabilitacja poprzedzona celną diagnozą. Od jakiegoś czasu miewałem bóle w kręgosłupie i nie mogłem sobie z tym poradzić. Kilka wizyt u pana Bogusława plus zmiana złych nawyków (za namową rehabilitanta) pozwoliły mi zapomnieć o dolegliwościach. Jak się chce, to wszystko można.

Miałem problemy z lewym barkiem. Uszkodziłem go sobie podczas zderzenia z kolegą na treningu. Początkowo sprawę zbagatelizowałem, ale ból nie przechodził, więc postanowiłem wybrać się na rehabilitację. Trafiłem do pana Bogusława i dziękuje bogom, że to właśnie on stanął na mojej drodze. Człowiek ten to prawdziwy profesjonalista. Szybko zdiagnozował problem i zaplanował rehabilitację. Dzisiaj mogę nadal ćwiczyć koszykówkę :)

Bardzo dobry specjalista, przygotowany do pracy, którą wykonuje. Idąc do gabinetu pana Mazura ma się pewność, że trafiło się w dobre ręce. Miałem problem z łokciem (typowy problem tenisistów) i potrzebowałem szybkiej oraz fachowej rehabilitacji. Pan Mazur wszystko to mi zapewnił. Zdecydowanie polecam.

Po zbyt dużym wysiłku na siłowni miałem problem z mięśniami prawej ręki. Pan Mazur powiedział mi, że zbyt mocno ćwiczyłem i nadwyrężyłem nie tylko mięśnie, ale również stawy i ścięgna. Po trzech zabiegach wszystko wróciło do normy, a specjalista polecił mi, jak ćwiczyć, żeby to się więcej nie powtórzyło. Rewelacyjny człowiek!

Pan Bogusław Mazur - znakomity specjalista, profesjonalista z zakresu rehabilitacji ruchowej,leczy za pomocą najnowszych światowych technik.Trafna diagnoza, skuteczne terapie indywidualnie dobrane do pacjenta,przy tym niezwykła życzliwość i dbałość o pacjenta sprawia,że jest wyjątkowym rehabilitantem.Polecam serdecznie!!!

Pełen profesjonalizm, trafna diagnoza, skuteczne leczenie - szczerze polecam Pana Mazura!

Poleciłabym Pana Bogusława każdemu, fantastyczny specjalista,mimo młodego wieku niezwykle kompetentny rehabilitant...Pomógł nie tylko mnie ale i mojemu mężowi!