dr n. med. Bogusław Mazurek

Pediatra, Kardiolog

Wspaniały lekarz,sympatyczny i kompetentny, po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu, mimo wizyty z NFZ czułyśmy się z córkami jakby to była wizyta prywatna, wszyscy bardzo mili a dzisiaj to niestety rzadkość.

Lekarz z prawdziwego powołania , kompetentny , przemiału i bardzo zaangażowany w leczenie . Córka leży na oddziale w GCZD w Katowicach , tylko dzięki lekarzowi . Żona lekarza , która również tu pracuje , bardzo sympatyczna i rzeczowa . Gorąco polecam tego lekarza , jak i jego żonę .

Gorąco polecam tego lekarza , jak i jego żonę .

Polecam pana doktora- kompetentny, nie olewa małego pacjenta, rodziców. Świetny diagnosta. Leczenie również trafione.

Bardzo rzeczowy i dokładny lekarz. W każdej chwilii dostępny dla pacjenta (kontakt nawet przez telefon prywatny). W czasie pobytu na oddziale zainteresowany pacjentem i troszczący się o jego dobro. Polecam jeżeli szukacie świetnego specjalisty!

Kompleksowe podejście, wywiad,badania na miejscu podczas wizyty np. UKG (ekg-tydzień przed wizytą). Miły, rzeczowy, zaangażowany. Byłam z moim nastoletnim dzieckiem w Sigmie na ul. Batorego. W ramach ubezpieczenia a nie prywatnie! a mimo to b.wysoka jakość.

Mogę wszystkim polecić tego lekarza, był rzeczowy, kompetentny. Nie bylo żadnego problemu np. z wpisem do książeczki zdrowia

Spełnił nasze wszystkie oczekiwania. Był kompetentny, rzeczowy i miły. Polecamy.

Spełnił nasze wszystkie oczekiwania. Był kompetentny, rzeczowy
i miły. Polecamy.

Lekarz nie jest miły, zero podejścia do dzieci. Nie potrafi słuchac i tylko jego zdanie sie liczy

bardzo fajny lekarz byłam tam w sigmie-bi

bardzo fajny lekarz byłam tam w sigmie-bi

Byłam u tego "lekarza" jakiś rok temu w przychodni w Bytomiu SIGMA-BI. Jest to lekarz niekompetentny, ponieważ lekarz rodzinny skierował mnie do kardiologa, by zobaczył moje wyniki EKG, ponieważ nie jest pewny za moje zdrowie, a ten stwierdził, że po co ja wogóle do niego przyszłam, przy badaniu rozmawiał przez telefon oraz zbadał pobieżnie. Dziś stawiłam się na zabieg wycinania migdałków i wyszło, że mam zaburzenie rytmu serca i jest konieczna konsultacja kardiologiczna, bo w takim wypadku nie ma mowy o operacji. NIE POLECAM TEGO LEKARZA, NIKOMU!