lekarz Bogusław Mojżesz

Chirurg dziecięcy

Zawdzięcza się panu dr m.in. zdarty portfel. Jest człowiekiem nastawionym na zysk, a nie na pacjenta. A o chorobach ortopedycznych, innych niż złamania nie ma pojęcia

Witam, W 2007 roku przeprowadził u mnie artroskopie kolana prawego(oczyszczanie i szlifowanie łąkotek). Bardzo konkretne podejście: - najpierw wstępna diagnoza(uszkodzone łąkotki) - potem zdjęcie - skierowanie na rezonans - potwierdzona wstępna diagnoza(niestety dla mnie) - umówienie się na zabieg(powiedział na czym będzie polegał, ile około potrwa, co bedzie robił) Następnym krokiem była operacja artroskopii-udana. Skierował mnie na rehabilitację i po 3 miesiącach wszystko wróciło do porządku - z kolanem wszystko ok. Polecam tego lekarza.

Witam,
Bardzo konkretne podejście:
- najpierw wstępna diagnoza(uszkodzone łąkotki)
- potem zdjęcie
- skierowanie na rezonans
- potwierdzona wstępna diagnoza(niestety dla mnie)
Następnym krokiem była operacja artroskopii-udana.
Polecam tego lekarza.

Wypowiem się, krótko leczyłem się u niego na początku wyglądał na miłego lekarza ale prawda jak się głębie popatrzyć wygląda inaczej wizyty u niego trwały 3-10min(najdłużej 10min), na początku skierował mnie na operacje bez badań dziwne jakby miał rezonans głowie a co miałem zrobić zgodziłem się z gwarancją powrotu do zdrowia po operacji(około po 8miesiecy) okazało się, że trzeba będzie za kilka lat zrobić kolejną operacje bo ta była za mało skuteczna. Teraz czekam na operacje tylko uczęszczam do innego lekarza a tam odrazu zrobiono mi badania tak jak należy. Nie oceniajcie lekarza za gadkę tylko za robotę wykonaną bo innaczej każdy poseł może być lekarzem. Pozdrawiam

Człowiek o bardzo dobrym sercu, z odpowiednimi kwalifikacjami gorąco polecam, nigdy nie wybrałabym innego lekarza tylko Pana Doktora Bogusława Mojżesz

Polecaam tego lekarza w 100 %.Lekarz jest bardzo uprzejmy,odpowiada na wszystkie pytania pacjenta.Poswieca bardzo duzo czasu.Efekty jego pracy sa bardzo dobre.