lekarz Bogusław Przybył

Pediatra

Wystawiam Doktorowi najwyższą notę. To jedyny lekarz, który słysząc o poważnej chorobie mojego dziecka nie przestraszył się i przyjechał na wizytę prywatną do córki ( 6 innych odmówiło ). Opiekuje się nią do dziś - czyli 9 lat. Antybiotyk traktuje jako ostateczność. Konsultacja telefoniczna w przypadku wątpliwości to norma. POLECAM !!!

Lekarz bardzo lubi dzieci, jest kompetentny. Zawsze ma czas dla swoich małych pacjentów. Gdy zachodzi potrzeba można się z nim kontaktować telefonicznie, zawsze służy dobrą radą. Szczerze polecam:)

To pediatra,który spełnia całkowicie moje oczekiwania ma pod opieką moją 4- letnią córkę. Jestem bardzo zadowolona, lekarz lubi dzieci jest konkretny i odpowiedzialny.

wzbudza zaufanie kompetenty poswieca duzo czasu na wyjasnienie watpliwosci

wzbudza zaufanie kompetenty poswieca duzo czasu na wyjasnienie watpliwosci

Wygląd ma raczej niepozorny. Leczy bardzo dobrze.I zawsze ma czas dla swoich pacjentów.

Wygląd ma raczej niepozorny.
Leczy bardzo dobrze.I zawsze ma czas dla swoich pacjentów.

zachowuje sie jakby pracowa pryz tasmie,a nie jako pediatra.Ma pod opieka mojego synka 8miesiecznego,jednak coraz czesciej myslimy o zmianie lekarza.WSYZSTKO odwala na sztuke,za kazdym razem musze go prosic o zbadanie ciemiaczka u syna,jest nie dokadny.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz