dr n. med. Boguslaw Rydzak

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Dziecko ze skierowaniem od dwóch lekarzy: szpotawosc kolan, stawy skokowe wykrzywione do wewnątrz, plaskostopie. Doktor stwierdził, że krzywe nogi podobają się mężczyznom... Bez komentarza. Krzywe, bo dziecko źle biega. Nawet nie spojrzał. Jest ok, nie wymaga leczenia, no chyba, że z czasem nogi będą jeszcze bardziej krzywe. Stwierdził, że to kwestia gustu oraz ułożenia sobie problemu w głowie przez rodziców. A jak nogi bolą to niech nie biega i odpocznie. Koniec wizyty. Także nie polecam

Lekarz godny polecenia. Podczas wizyt wszysyko dokładnie wyjasnione jak będzie przeprowadzony konieczny zabieg. Zabieg przeprowadzony bardzo doborze ponieważ wszystkie dolegliwości z przed zabiegu ustąpiły. Po zabiegu mogłam liczyć na wsparcie w okresie rehabilitacji. Jeszcze raz polecam.

Pan doktor to cudowny człowiek i fantastyczny lekarz. 6 lat temu po złym leczeniu przez innego ortopedę doszło u mnie do naderwania ścięgna mięsna nadgrzebieniowego. Pojechałem do Pana doktora aż z Wrocławia. Kilka miesięcy później Pan doktor zrobił mi artroskopię stawu barkowego i ból, który nie pozwalał mi spać przeszedł do historii, a bark doszedł do pełnej sprawności. Po kilku latach pojechałem do Pana doktora ze szwagrem, który miał do wymiany oba stawy kolanowe. Pan doktor dokonał w ciągu roku operacji wszczepienia obu endoprotez i szwagier, który chodził już o ...

Po kilku latach pojechałem do Pana doktora ze szwagrem, który miał do wymiany oba stawy kolanowe. Pan doktor dokonał w ciągu roku operacji wszczepienia obu endoprotez i szwagier, który chodził już o kulach teraz jezdzi na rowerze, prowadzi samochód, kopie działkę i normalnie żyje. Ma obecnie 70 lat. Pan doktor operował go 3 lata temu, a we Wrocławiu czekałby jeszcze 4 lata na zabieg.
Szanowny Panie doktorze z całego serca dziękuję w imieniu szwagra i swoim. Jest Pan fantastycznym człowiekiem i niezwykłym lekarzem

Pan doktor, może i dobry specjalista, choć ciężko jeszcze stwierdzić... bo na razie to tylko wizyty (150 zł), ale bardzo nieuprzejmy i arogancki człowiek. Zero szacunku do pacjentów, nie dopuszcza do słowa, przerywa i z nerwami unosi się bez potrzeby. Zupełny brak szacunku do ludzi. Szanowny "pan doktor" powinien sięgnąć po "Kodeks etyki lekarza" i przypomnieć sobie najważniejsze informacje jakie zawiera.

dr Bogusław Rydzak jest lekarzem godnym polecenia. Przeprowadził u mnie operacje stawu kolanowego w szpitalu w Lubaczowie. Polecam ten oddział w szpitalu. Doktor jest bardzo dobrym chirurgiem. Jest ordynatorem oddziału, oddział jest bardzo dobrze zorganizowany. Personel uprzejmy i profesjonalny. Jestem zadowolony z pobytu i przebiegu leczenia. Polecam.

Świetny fachowiec. Wyleczone konflikty panewkowo udowe w obu biodrach. Szybki i pełny powrót do sprawności. Szczerze polecam!

Rok po nieudanej artroskopii kolana w Przemyślu trafiłam do Pana Doktora z obolałym praktycznie sztywnym stawem kolanowym. Konkretna diagnoza, opisanie przebiegu planowanego leczenia, artroskopia. Minęło prawie 4 miesiące jeszcze nie biegam ale kolano działa prawidłowo, nie utykam, nie boli. Dziękuję z całego serca. Polecam Pana Doktora.

Totalny brak profesjonalizmu, liczy się tylko kasa. Za krótką wizytę (3-4) zainkasował 150 zł. Nie polecam

Bardzo dobry fachowiec.Po 5 latach leczenia córki u niego ,mogę to powiedzieć z ręką na sercu.Leczę u doktora ciężką wadę stóp końsko-szpotawa.Leczył nas na NFZ i nigdy nie odczułam że nas inaczej traktuje.Zawsze wysłuchał co mam do powiedzenia.Pełen profesjonalizm..Polecalam doktora że super fachowiec i niespotkałam się jak dotąd z negatywem.Bardzo się cieszę że do niego trafiłam.Postawił mi dziecko na nogi ,a wada naprawdę ciężka.Jeśli ktoś szuka fachowca to polecam.Facet zna się na tym co robi...To tyle...

Dr. Rydzak do swojej pracy podchodzi profesjonalnie, wszystko dokładnie wytłumaczy. Posiada ogromną wiedzę medyczną. Jest dokładny i rzetelny, szybko postawił właściwą diagnozę. Fach w ręku. Konkretne jak i indywidualne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam.