dr n. med. Boguslaw Rydzak

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Pan dr.poswieca pacjentowi duzo czasu. Mi pomógł. Polecam!

Pan dr.poswieca pacjentowi duzo czasu. Mi pomógł. Polecam!

ogolnie pozytywnie. byłam na pierwszej wizycie prywatnie, potem miałam robiaon a artroskopię przez pana doktora w szpitalu w lubaczowie. Ogolnie jestem zadowolona.

witam .ten czlowiek sprawil ze moja corka dzis chodzi.........

witam .ten czlowiek sprawil ze moja corka dzis chodzi.........

witam mam 32 lata i jestem po wymianie drugiego stawu biodrowego, inni lekarze mówili, że nikt się nie podejmie tych operacji bo miałam bardzo zniszczone stawy. Dr Rydzak zrobił mi obie nogi i jestem zadowolona chodzę bez bólu. To najlepszy człowiek i lekarz ortopeda jakiego spotkałam.Bernadeta

Pan doktor jest bardzo nieuprzejmy , zirytowany gdy się go o coś zapyta to mało powiedziane, a do dziecka niepełnosprawnego podejście jak do człowieka,którego trzeba skreślić z listy bo nie rokuje żadnej nadziei na wyleczenie. Nie wiem czy taki człowiek powinien być lekarzem. Co ko jego kompetencji nie zdarzyłam się przekonać.

Nie ma lania wody badanie, diagnoza potem leczenie. Ja szanuję jego czas a on nie niszczy mojego. Nie interesuje mnie pierdołologia której Dr nie uprawia. Cieszy mnie że wie kiedy i jakie kolory są czarne a kiedy białe.

Nie ma lania wody badanie, diagnoza potem leczenie.

Pan doktor jest nieuprzejmy, ma bardzo pesymistyczne podejście do sprawy, zamiast podnieść na duchu, niesympatycznie stwierdził że chorobę bardzo widać, i że wiele osób na moim miejscu się tego wstydzi. Już ja miałam lepsze podejście. Dobrze że jestem większą optymistką od pana doktora, bo ktoś inny mógłby się załamać. Poza tym nie poświęca wystarczająco czasu, dodatkowe pytania go irytują, nie odpowiada na nie życzliwie.

Lekarz rewelacyjny co do uprzejmości to owszem ale w sprawach rzeczowych,natomiast jesli ktoś poczytał fora internetowe i chce podważac jego kompetencje ,lub dyskutowac na tematy o których ma blade pojęcie to się nie ma co dziwic że jest nieuprzejmy. Do dzieci uważam że ma "zdrowe " podejście , czyli nie panikuje i nie straszy niepotrzebnie rodziców.Prowadzi moje dzieci od 2 miesiąca życia , w tej chwili mają juz 6 lat i jestem bardzo zadowolona .Osobiście polecam

Ja mogę tylo powiedzieć tyle, że miałem mieć operację na wstawienie endoprotezy stawu biodrowego w lutym i tak była obiecał mi że na trzeci dzień będdę chodził a ja poszedłem do ubikacji w drugim już dniu ale licząc czas zakończenia operacji to była doba.Naczytałem się w interneccie różnych wypowiedzi bzdurnych ż na kulach do trzech miesięcy a ja po wypisie wyszedłem bez kul i bez nich chodzę i prowadzę samochód. Co mogę złego o doktorze powiedzieć -ZMIENIŁ MOJE ŻYCIE- JA JUŻ DZIENNIE ZAŻYWAŁEM PO 4 DABLETKI KETONALU A TERAZ NIC. Janek Ż

Zdecydowanie nie polecam, zwłaszcza jako ortopedę dziecięcego."Rzucił okiem" na synka, bo "takich dzieci zbadać się dokładnie nie da...", niczego nie wytłumaczył, wyraźnie zirytowany moimi pytaniami na które pan doktor nie miał ochoty odpowiedzieć. Nieuprzejmy (delikatnie mówiąc); po takiej wizycie trudno powiedzieć cokolwiek na temat kompetencji tego lekarza.