Na pierwszej wizycie po krótkim przebadaniu najpierw miałam zrobić rentgen, a potem rezonans. Na następnej wizycie dostałam za zastrzyk w kolano chyba steryd. A potem powiedział tak jak Przestanie boleć to proszę nie przychodzić a jak będzie boleć to też proszę nie przychodzić chyba że pani chce. Bolało, poszłam. Powiedział a co ja mogę pani zrobić staw kolanowych jest do wymiany pochodzi pani jeszcze z pięć lat i to wszystko. Pewnie ma racje ale oczekiwałam wsparcia , ewentualnie jakichś zabiegów a tu nic

Właśnie jestem po zabiegu w klinice Św. Łukasza w Bielsku-Białej. Zabieg wykonany przez dr B. Sadlika, którego celem było przywrócenie całkowitej sprawności mojemu kolanu, a nie tylko wykonanie przedmiotu skierowania lekarskiego. Jako jedyny lekarz spośród tych, u których byłem kategorycznie stwierdził, że będzie ratować łąkotki. W wyniku czego wydłużył zabieg poświęcając więcej czasu i pracy na to aby w przyszłości kolano nie tylko właściwie pracowało, ale również nie ulegało powolnej degradacji. Człowiek z misją.

Udałem sie do dr B.Sadlika z kolanem które było operaowane juz wczesniej w Bochni (malopolskie). Pierwszy zabieg byl tamtego lata (altroskopia, czyszczenie kolana,wyciecie kikuta oraz coś tam przy łękotce zrobili ) . Drugi zabieg to była rekonstrukcja ACL, ale nie udała sie poniewaz w kolanie byl tz. wlukniak, wiezadlo ktore mi pobrano poszlo na marne. Na trzeci zabieg udalem sie do kliniki sw Lukasza w Bielsku B. Operacje przeprowadzil dr B. Sadlik.Tam takze zakupilem nowe więzadło, ktore mi "wszczepiono". Jestem 3 dni po operacji, wszystko jest na dobrej drodze ku końcowi tej calej sytuacji z kolanem ktora ciągnie sie juz prawie rok. Uwazam ze dr B. Sadlik jest wspaniałym lekarzem. Oby takich wiecej. Polecam.
ps. Szpital tez bdb. Wszystko nowe, zaloga szpitala usmiechnieta i na wysokim poziomie.
pozdr

Miałam bardzo poważną kontuzję kolana, zwichnięcie rzepki, gdyby nie dr Sadlik to nie wiem jakby to się to skończyło, kontuzja byla spowodowana wadą kolana, miałam zabieg - plastyka rzepki i artroskopia, wszystko ok, śruby powkręcali, a na nastepny rok już bez kontuzji na szczęście poszlo pod nóz drugie kolano, śruby powykręcane i jest ok. Naprawde miła i fachowa obsługa, widać, że pan doktor zna się na rzeczy i wykonuje swoj zawod z pasją. Polecam, bo to naprawdę super specjalista

Wiec tak prawe kolano nagle spuchło aż po łydkę z niewiadomych przyczyn wyskoczyła gorączka. Czyli wiadomo stan zapalny. Wiec RTG na którym za bardzo nic widać wiec Rezonans Magnetyczny. Wykryto pod kolonem torbiel wielokomorową. Pan doktor nie przepisał żadnego antybiotyku na stan zapalny kompletnie nie wie co to za torbiele a stwierdził ze jak samo nie zejdzie to będziem ciąć (chyba Lubi) a wiadomo zabieg kosztuje nie mało (nakręcanie skarbonki). Powiedział że mam się jeszcze udać do reumatologa (najlepiej do pani piętro wyżej bo Najlepsza) :) Poczytałem trochę o torbielach podkolanowych BAKERA i wycinanie chirurgiczne to ostateczność. Tak wiec już drugi tydzień noga spuchnięta i muszę z badaniami iść gdzie indziej bo nie widzę sensu wracać do pana doktora i wywalać pieniądze w błoto

Polecam doktora Sadlika. Zerwałem wiązadło krzyżowe (ACL) i na wizytach u poprzednich 3 lekarzy słyszałem tylko że muszę się nauczyć z tym żyć i znaleźć pracę w której nie będę musiał obciążać kolana... Doktor Sadlik w trakcie pierwszej wizyty zmienił wszystko co słyszałem na okrągło przez 5 lat, zbadał kolano i przejrzał dokumentację od poprzednich lekarzy, po czym uznał że mam się umówić na termin zabiegu (rekonstrukcja ACL). Zabieg prowadził osobiście, wszystko sprawnie. Na dzień dzisiejszy jestem już ponad rok po zabiegu i jestem zadowolony. Problemy z kolanem zniknęły

Problemy z kolanem zniknęły

genialny lekarz! podczas gdy inni nie potrafili zdiagnozować co mi jest, dr Sadlik manualnie stwierdził zerwanie więzadła i bardzo profesjonalnie przeprowadził zabieg rekonstrukcji. na dzień dzisiejszy mam zdrową nogę i dwie maleńkie, ledwo widoczne blizny. polecam dr Sadlika i całą Klinikę św. Łukasza! :)

Klinika św. Łukasza budzi same pozytywne odczucia. Podobnie dr Sadlik- profesjonalny, miły, budzacy zaufanie i sprawiający wrażenie pewnego siebie i znającego się na rzeczy. Jak pokazało leczenie- wszystko ma uzasadnienie i podstawę w wiedzy merytorycznej i praktyce. Polecam. Jedyne zastrzeżenie to przyjęcia na 2 gabinety- ma się trochę wrażenie, że to wizyta w 'fabryce'. Ale też patrząc z drugiej strony- pełen profesjonalizm, wszystkimi formalnościami zajmują się pielęgniarki, a lekarz przebywa z pacjentem tylko w minimalnym, potrzebnym do diagnozy i krótkiej rozmowy, czasie.

Przez 6 lat słyszałam różne opinie na temat mojego kolana, łącznie z taką, że symuluje. Jedna wizyta u dra Sadlika wystarczyła, aby postawić właściwą diagnozę. Jestem ponad rok po zabiegu ACL i zszywania łękotki, noga działa wyśmienicie! Czynnie uprawiam sport, wystawiam kolano ciężkim próbą - nie zawodzi! :)

Lekarz na pewno kompetentny i godny polecenia. Mozna mieć mieszane odczucia zwiazane z przyjmowaniem pacjentów na 2 gabinety,ale widocznie taka polityka placówki, co do tej ostatniej to moga zaskakiwac dodatkowe koszty badań diagnostycznych.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Bielsko-Biała"?

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nad Niprem 14
43-300 None
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Pracy s. c.
Powstańców Śląskich 8
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lek. SPZOZ