lekarz Bogusław Samosionek

U Pana doktora,leczę się od lat Sympatyczny, kulturalny,delikatny w trakcie badania.Rzeczowo wyjaśnia i tłumaczy .Prowadził moja trzecia ciążę .Serdecznie polecam, na pewno nie zamienię na innego.

Trafiłam do Pana doktora na konsultację prosto z IP Szpitala w Świebodzinie. Lekarz bardzo delikatny, wszystko tłumaczy i uspakaja. Profesjonalizm i rzeczowe podejście do pacjentki. Zbadał mnie kompleksowo ( USG, badanie dopochwowe, KTG) z powodu braku ruchów płodu w 36 tygodniu. Zadziałał bardzo profesjonalnie i otoczył mnie opieką od początku do końca. Bardzo polecam!

Zadziałał bardzo profesjonalnie i otoczył mnie opieką od początku do końca.
Bardzo polecam!

Jestem pacjentka doktora od 17 lat,co by sie nie zadziało zawsze pomocny.Nie znam lekarza tak kompetentnego jak dr.Samosionek.Polecam z czystym sumieniem

Mega profesjonalizm!!!! Wiedza i doświadczenie na najwyższym poziomie!!! Polecam!!!!!! Nie jest sztucznie przesłodzony. Wykonuje swoją pracę!

Wszystko ok., tylko przeznacza pacjentce za mało czasu. Biega i nie wie, za co się złapać, bo na korytarzu czeka już kolejna pacjentka. Wszystko odbywa się za szybko.

prosze napisac w jakie dni p.doktor przyjmuje i gdzie ma gabinet?

prosze napisac w jakie dni p.doktor przyjmuje i gdzie ma gabinet?

Jestem bardzo zawiedziona. Ginekolodzy z NFZ okazali się dużo lepsi od niego. Brak mu kompetencji, podejrzewam że jedyne co potrafi to prowadzenie nieskomplikowanej ciąży. Wszystkie inne problemy ginekologiczne przerastają go. Zdecydowanie nie polecam.

Super lekarze:))Mówi wszystko co bd robił było to dla mnie ważne ponieważ była to moja pierwsza wizyta u ginekologa:)Polecam

Witam, mogę polecić tego lekarza zarówno po wizycie prywatnej jak i publicznej. Doktor prowadził moją ciąże. Zawsze o każdej porze dnia i nocy mogłam liczyć na Jego radę. Uprzejmy, życzliwy, sympatyczny i co najważniejsze nie spoufala się z pacjentką. Z czystym sumieniem POLECAM!

polecam bardzo przyjemny, delikatny lekarz

polecam bardzo przyjemny, delikatny lekarz