dr n. med. Bogusław Tauzowski

Niezwykle kompetentny lekarz i bardzo miły i uprzejmy człowiek. Wszystko nam wyjaśnił, zbadał synka kompleksowo ( w tym uszy, brzuszek) nie każdy lekarz to robi. Nie potrzebował RTG aby stwierdzić zapalenie oskrzeli, tylko stetoskop wystarczył i posłuchanie kaszlu synka. Nadzwyczajny naturalny kontakt z dzieckiem, ale i rodzicem. Bardzo polecam pana doktora, dawno takiego nie spotkałam.

Bardzo radosny, otwarty, a jednocześnie kompetentny człowiek! Starannie diagnozował moje dzieci i dobrał skuteczne leczenie. Potrafi słuchać, analizuje informacje, by trafić w punkt.

Takich lekarzy jak dr Tauzowski niestety szukać ze świecą. Jest przemiły, kompetentny i ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam serdecznie!

Pan doktor to najwspanialszy pediatra na świecie. Zawsze postawił prawidłową diagnozę podczas mojej choroby (a chorowałem często). Bardzo szybko potrafił mi pomóc. Pacjent Arek

Pacjent Arek

Wspaniały człowiek i lekarz,bardzo pomógł mojej córce, godny polecenia, posiada ogromną wiedzę, pozdrowienia dla Pana doktora

Mój synek (4 lata) i żona go uwielbiają. Synek za podejście do dzieci, żona za kompetencje i skuteczność w leczeniu chorób.

Polecam Pana doktora, dostałam namiar od koleżanki, którą leczył jak była dzieckiem, teraz leczy jej dziewczynki no i moja córkę. Bardzo kompetentny wg mnie-polecam Go dalej :)

POLECAM TEGO DOKTORA UWAZAM ZE JEST DOBRYM SPECJALISTA I MA SUPER KONTAKT Z DZIECMI MOJ SYNEK GO BARDZO POLUBIŁ NO I OCZYWISCIE PAN DOKTOR WYLECZYŁ NAS Z ZAPALENIA PŁUC LEZELISMY W SZPITALU W DZIEKANOWIE LESNYM POOOOOOLEEEECCCCCAMMMM SUPERRR!!!1 p

p

Pan Doktor to mój Anioł Stróż z dzieciństwa:)Wielkokrotnie mi pomagał.Cudowny człowiek o ogromnej wiedzy.Zawsze stawiał prawidłowe diagnozy, potrafił pomóc, a jego podejście do dziecka (ale także do rodziców) - wspaniałe. Teraz sama studiuję medycynę i mam ogromną nadzieję, że będę tak niesamowitym lekarzem jak dr Tauzowski:) Polecam z całego serca:)

Polecam z całego serca:)

Jest to nie tylko najlepszy lekarz na świecie, ale także cudowny, ciepły człowiek. Mój syn jest pod opieką Pana doktora od kilku lat. Profesjonalny, rzeczowy, ma cudowny kontakt z dziećmi, zawsze służy pomocą, dyspozycyjny. 100x TAK!!!! Godny polecenia.