dr n. med. Bogusław Tauzowski

Pediatra

Bardzo radosny, otwarty, a jednocześnie kompetentny człowiek! Starannie diagnozował moje dzieci i dobrał skuteczne leczenie. Potrafi słuchać, analizuje informacje, by trafić w punkt.

Pan Doktor to mój Anioł Stróż z dzieciństwa:)Wielkokrotnie mi pomagał.Cudowny człowiek o ogromnej wiedzy.Zawsze stawiał prawidłowe diagnozy, potrafił pomóc, a jego podejście do dziecka (ale także do rodziców) - wspaniałe. Teraz sama studiuję medycynę i mam ogromną nadzieję, że będę tak niesamowitym lekarzem jak dr Tauzowski:) Polecam z całego serca:)

Polecam z całego serca:)

Pan doktor to najwspanialszy pediatra na świecie. Zawsze postawił prawidłową diagnozę podczas mojej choroby (a chorowałem często). Bardzo szybko potrafił mi pomóc. Pacjent Arek

Pacjent Arek

Takich lekarzy jak dr Tauzowski niestety szukać ze świecą. Jest przemiły, kompetentny i ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam serdecznie!

Wspaniały człowiek i lekarz,bardzo pomógł mojej córce, godny polecenia, posiada ogromną wiedzę, pozdrowienia dla Pana doktora

POLECAM TEGO DOKTORA UWAZAM ZE JEST DOBRYM SPECJALISTA I MA SUPER KONTAKT Z DZIECMI MOJ SYNEK GO BARDZO POLUBIŁ NO I OCZYWISCIE PAN DOKTOR WYLECZYŁ NAS Z ZAPALENIA PŁUC LEZELISMY W SZPITALU W DZIEKANOWIE LESNYM POOOOOOLEEEECCCCCAMMMM SUPERRR!!!1 p

p

Polecam Pana doktora, dostałam namiar od koleżanki, którą leczył jak była dzieckiem, teraz leczy jej dziewczynki no i moja córkę. Bardzo kompetentny wg mnie-polecam Go dalej :)

Mój synek (4 lata) i żona go uwielbiają. Synek za podejście do dzieci, żona za kompetencje i skuteczność w leczeniu chorób.

Jest to nie tylko najlepszy lekarz na świecie, ale także cudowny, ciepły człowiek. Mój syn jest pod opieką Pana doktora od kilku lat. Profesjonalny, rzeczowy, ma cudowny kontakt z dziećmi, zawsze służy pomocą, dyspozycyjny. 100x TAK!!!! Godny polecenia.

Zdecydowanie polecam. Znam Pana doktora od lat. Kiedyś pod jego opieką był mój młodszy brat, teraz opiekuje się moim synem od urodzenia. Zawsze pomocny, utrzymuje świetny kotakt z dziećmi

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8