lekarz Bogusław Tobór

Ginekolog położnik, Ginekolog

Świetny Lekarz, profesjonalna obsługa. Rodziłam u Pana dwukrotnie i zaopiekował się mną od A-Z. Można u tego lekarza liczyć na pełne wsparcie w każdym momencie. POLECAM

Świetny Lekarz, profesjonalna obsługa.

Polecam, choć polecać nie trzeba tyle ma pacjentek👍. Przekażę tylko, że gdy zawiozłam do niego znajomą, to po wizycie mi powiedziała " To Anioł". Tak trzymać Panie Doktorze

Najlepszy lekarz którego w swoim życiu spotkałam. Do mojego problemu podszedł bardzo fachowo,konkretnie i profesjonalnie jak żaden inny lekarz do których chodziłam. Dla mnie profesjonalista!! Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora!!

Pan doktor jest niesamowitym czlowiekiem. Mily, uprzejmy, zabawny :-) prowadzil moje 3 ciaze I nie zamienilabym doktora na nikogo innego. Godny polecenia I zaufania!!!

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam, kompetentny, z dobrym podejściem do pacjenta. Prowadził moją ciążę i nie powierzyłabym kolejnej innemu lekarzowi. Polecam!

jeden z lepszych na śląsku, super lekarz a i Pani asystentka, która tam wszystkim kieruje dają pacjentce poczucie ciepła domowego. Godny x 10 polecenia

Chodzę do pana doktora od ponad 6 lat, prowadził także moją ciążę. Rzeczowy, kompetentny, zawsze w dobrym humorze. Ginekolog z powołania! Polecam z czystym sumieniem.

Długo szukałam odpowiedniego lekarza aż w końcu w ciąży znalazłam. Zasugerowałam się pozytywnymi opiniami w internecie, które teraz mogę potwierdzić. Lekarz z powołania, w sposób zrozumiały tłumaczy wszystko, poświęca dużo czasu pacjentce. Przy nim nie myśli się o skrępowaniu podczas badania. Był również przy porodzie. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży jak i samego porodu.

świetny lekarz! chodzę do niego od kilku lat. Zabrałam do niego siostrę jak zaszła w ciąże i bardzo sobie chwaliła. Później prowadził moją ciąże i naprawdę mogę polecić!

Pan Doktor przyjmuje we wtorki i czwartki od 14 więc proszę w tych godzinach dzwonić. Polecam, naprawdę bardzo dobry lekarz.