lekarz Bogusław Tobór

Ginekolog położnik, Ginekolog

Najlepszy lekarz którego w swoim życiu spotkałam. Do mojego problemu podszedł bardzo fachowo,konkretnie i profesjonalnie jak żaden inny lekarz do których chodziłam. Dla mnie profesjonalista!! Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora!!

Pan doktor jest niesamowitym czlowiekiem. Mily, uprzejmy, zabawny :-) prowadzil moje 3 ciaze I nie zamienilabym doktora na nikogo innego. Godny polecenia I zaufania!!!

Długo szukałam odpowiedniego lekarza aż w końcu w ciąży znalazłam. Zasugerowałam się pozytywnymi opiniami w internecie, które teraz mogę potwierdzić. Lekarz z powołania, w sposób zrozumiały tłumaczy wszystko, poświęca dużo czasu pacjentce. Przy nim nie myśli się o skrępowaniu podczas badania. Był również przy porodzie. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży jak i samego porodu.

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam, kompetentny, z dobrym podejściem do pacjenta. Prowadził moją ciążę i nie powierzyłabym kolejnej innemu lekarzowi. Polecam!

Chodzę do pana doktora od ponad 6 lat, prowadził także moją ciążę. Rzeczowy, kompetentny, zawsze w dobrym humorze. Ginekolog z powołania! Polecam z czystym sumieniem.

jeden z lepszych na śląsku, super lekarz a i Pani asystentka, która tam wszystkim kieruje dają pacjentce poczucie ciepła domowego. Godny x 10 polecenia

świetny lekarz! chodzę do niego od kilku lat. Zabrałam do niego siostrę jak zaszła w ciąże i bardzo sobie chwaliła. Później prowadził moją ciąże i naprawdę mogę polecić!

od 5 lat staram się o dziecko chyba przeszłam już wszsytko co możliwe i nic nic nic .......... :( jestem już bliska obłędu bo byłam u wielu lekarzy ! w końcu trafiłam na dr Tobóra który zaczął od nowa wszsytkie badania i dał nadzieje mi .... leczy mnie,a za jakieś 2 tyg jadę do Pyskowić na HSG i mimo że bardzo się boję dr Tobór jest tak miły i spokojny że daje poczucie bezpieczeństwa ...mimo że czekam na moje maleństwo tak długo to dzięki dr jeszcze funkcjonuje normalnie POLECAM to kochany i dobry człowiek

Polecam wszystkim kobieta tego lekarza jest naprawde super nie owija w bawełne tylko powie prawde jak jest. Bardzo dziekuje za obecnosc przy operacji i dowiadywanie sie o moje samopoczucie w czasie pobytu w szpitalu, pacjetka S.Godlewska.

Polecam kazdej dziweczynie :) Jedyny lekarz u którego czuje sie swobodnie i bezpiecznie. Bardzo jasno odpowiada na pytania zadane w gabinecie ale i przez telefon.