lek. med. Bogusława Antczak

Psychiatra

Same superlatywy...bardzo mi pomogła. Jest lekarzem kompetentnym, dobry kontakt z pacjentem. Ze szczerego serca polecam!

Pani doktor to bardzo dobry człowiek i fachowiec. Jest pełna empatii, zrozumienia dla pacjenta. Jest bardzo dobrym obserwatorem i słuchaczem. Pozwala się wygadać, nie wytwarza u pacjenta niepotrzebnych przed tym oporów. Dobrze tłumaczy chorobę, całą tę trudną sytuację w której pacjent się znajduje i dobiera właściwe leki. Bardzo mi pomaga. Polecam panią doktor.

Pani doktor Bogusława Antczak jest bardzo uprzejma, poświęca pacjentowi dużo czasu, ma podejście do pacjenta, potrafi wysłuchać i odpowiednio dobrać leki. Oby więcej takich lekarzy. Bardzo polecam Panią doktor wszystkim, którzy potrzebują pomocy ;)

Lekarz z powołania. Kobieta na 6 z plusem. :-)

Lekarz z powołania. Kobieta na 6 z plusem. :-)

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Włocławek"?

ulica Wojska Polskiego 3A/1

gab.prywatny