dr Bogusława Fita-Bezler

Neurolog

2,9
2,7

może anonim się ujawni a nie opluwa w ukryciu bardzo dobrego lekarza wręcz oddanego pacjentom!niech sobie anonim zobaczy te kolejki pod gabinetem a czy praca po 10-12 godz.codziennie to nie jest zaangażownie sie dla chorych aby im pomóc?

Rutyniarstwo i brak pełnego zaangażowania w proces leczenia pacjenta, brak kultury osobistej co rodzi kompletny brak zaufania do fachowości i wiedzy merytorycznej tego lekarza. Niestety przykro mi to stwierdzić nie polecam tego lekarza.

Jest nieuprzejma, pacjenta traktuje przedmiotowo. Po 6 godzinach oczekiwania na wizytę, odprawia pacjenta w ekspresowym tempie właściwie z niczym, bez omówienia problemu, diagnozy itp. NIE POLECAM!!!

NIE POLECAM!!!

Polecam Panią doktor chorym z problemami kręgosłupa bardzo dobry specjalista;)

Polecam Panią doktor chorym z problemami kręgosłupa bardzo dobry specjalista;)

duże zaangażowanie w proces leczenia pacjenta

duże zaangażowanie w proces leczenia pacjenta

Bardzo uprzejma dobrze poinformowana o nowościach ,wspaniały lekarz polecam wszystkim chorym pacjentom z problemami kręgosłupa.

Fachowiec wielkiego formatu.Co prawda jest asertywna, ale według mnie nie jest to wada lecz zaleta. Ma jedną wadę, nie przyjmuje w gabinecie prywatnym, natomiast biega biega po przychodniach w ramach NFZ.

Takiego chamstwa i lekceważenia już dawno nie widziałam, pewnie dlatego że ponoć jest dobra. ale to nie powód żeby obrażać pacjentów i robić z nich debili.