lekarz Bogusława Imbierowicz-Giczala

1,8

Niestety ta p. doktor w ogóle nie zasługuje na żadną gwiazdę. Pracuje, jakby miała pracować za karę. Zero podejścia do dziecka, tragedia. Taki lekarz nie powinien wykonywać swojego zawodu, z takim podejściem.Nawet nie wytłumaczy co dolega dziecku, aby przyjąć wypisać receptę i wyjść.

Do Pani doktor chodzę przeszło 30 lat ,dla mnie jest wspaniałą lekarz,zawsze trafi z diagnozą ,pomoże,doradzi, porozmawia,jest bardzo miła, kontaktowa,ze skierowaniami nie ma problemu .Nie zgadzam się z opiniami powyżej.Jest godna polecenia!

Nie polecam,kobieta wogóle nic nie mówi żadnej diagnozy,rutyna brak zaangażowania,pracuje na siłe aby do emerytury, kompletny brak zaangażowania i pomocy jej rola to wypisac recepte nie kieruje na badania,odradzam stanowczo

NIE POLECAM JAKO LEKARZ JUZ SIĘ WYPALIŁA CHYNBA BADA NA ODCZEPNEGO,NIGDY NIE DAJE SKIEROWAŃ NA ŻADNE BADANIE CHOCIAŻ DZIECKO BY WYMAGAŁO. NAPRAWDĘ NIE POLECAM .

NIE POLECAM

najgorszy lekarz, arogancka, nieuprzejma, beznadziejna